Rüyada Mühür Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Mühür Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 8.10.2021 21:35:22

Rüyada Muhur görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Muhur görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Muhur görmek ne anlama gelir? Rüyada Muhur görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Muhur görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Muhur görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Muhur görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Rüyada bir kagidi mühürlediginizi veya mühürlü bir belgeyi görmek size yapilan bir vaadin mutlaka yerine getirilecegine; yahut sizin baskasina verdiginiz bir sözü yapmaniz gerektigine delalet eder.

Rüyada mühür görmek, söz sahibi olmaya delalet eder. Rüyasinda kendisine bir mühür verildigini ve bununla bir kagidi mühürlemesi istendigini görmek, o kisinin bir memuriyete geçecegine delalet eder.


Eğer tüccarsa malanin artmasına, bekarsa evlenmesine işarettir. Rüyasında mührünün kaybolduğunu görmek, işlerinde zorluk çekeceğine delalet eder. Mührü cebinde oldugu halde onu kaybettigini sanarak arayan kimse, büyük bir derde ugrar fakat sonunda kurtulur.

Rüyada mührünün kırılıp düstügünü görenin itibari kalmaz, dostları onu terk eder. Rüyasında biri için çamur üzerine mühür bastırıldığını görmek, o kişinin şeref ve itibarının artacağına delalet eder.

Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen mühür, zevce ve çocuktur. Hanimi hamile olan bir kimse rüyada altından bir mühür görse, erkek bir çocugu olur, Rüyada mühür bulduğunu gören kimsenin eline mal geçer, yahut bir çocuğu dünyaya gelir. Yahut saliha bir kadını nikah eder.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR