Rüyada Mezarcı Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Mezarcı Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 11.10.2021 20:40:47

Rüyada Mezarcı görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Mezarcı görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Mezarcı görmek ne anlama gelir? Rüyada Mezarcı görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Mezarcı görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Mezarcı görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Mezarcı görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Zor ve karmaşık işler yapan ve ömür boyu rahat yüzü görmeyen insana, Hapishane gardiyanına yahut çirkin işleri gizleyen kimseye delalet eder.

Rüyada görülen mezarcı müskül ve zor isleri yapan ve ölümüne kadar da bundan rahati olmayan bir kimsedir. Bir kimse yer altinda yas toprak kazdigini görse, batil bir seye dalar. Dag kazan kimseyi rüyada görmek. azametli ve güçlü bir kimseye yardimci olmasina isarettir. Kuyulari ve daglari kazan kimse hilekar ve hilesinde akilli ve ustaca hareket eden, kin ve düsmanligim gizli tutan bir adamdir. Kazdigi seyden ücret alirsa o kimse hile sahibi bir adamdir. Mezar kazicisini görmek, hapishane gardiyanina ve çirkin isleri gizlemeye isarettir.


Rüyada mezarcı görmek, rüya tabircilerine göre pek hayırlı bir durum değildir.Rüya yazarlarına yazarlarına göre ise de rüyasında mezarcı gören kimsenin rüyası rüya sahibinin hayatında içinden çıkılması güç, hayli meşakkatli işleri kovalayan birinin olduğuna delalet etmektedir. Rüyada görülen mezarcı hayatının sonuna dek rahat yüzü görmeyen ve yaptığı işten zevk almayan insana işarettir.

Rüyada görülen mezarcı kuyuları, dağları ve tepeleri kazıyorsa bu düzenbazlığa ve yaptığı hileli işlerde sinsice düşünen ve art niyetli olduğunu saklayan kinci birine delalet etmektedir. Rüyada görülen mezarcı bir yeri belli bir para karşılığında kazıyorsa bu onun sahtekar olduğunun göstergesidir. Zaten kazı işi başlı başına sahtekarlıkla tabir edilmektedir. Bazı rüya tabircileri ise rüyada görülen mezarcıyı hapishane gardiyanına ve kötü faaliyetleri saklamaya yormaktadır. Rüyada kişinin kendisinin mezarcı olduğunu görmesi ise ailesi ve sevenleriyle saadet dolu günler yaşayacağına, iyi kazanca, işinde yükselmeye işarettir. Bu rüyanın olumsuz tabiri ise rüya sahibinin güç durumlara düşeceğine, art niyetli bir yöneticinin gazabına uğrayacağına ve iyi halini kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Mezarcı Olup Mezarı Kazdığını Görmek; Rüyasında mezarcı olup mezarı kazdığını gören rüya sahibinin, aile içerisinde çok sevilen ve sayılan birisi olacağına, toplumda saygı göreceğine, işlerinin iyiye gideceğine alamet etmektedir.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR