Rüyada Meydan Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Meydan Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 11.10.2021 20:55:40

Rüyada Meydan görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Meydan görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Meydan görmek ne anlama gelir? Rüyada Meydan görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Meydan görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Meydan görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Meydan görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Meydan ile ilgili rüyalar, iyi haber alınacağına işarettir. Rüyada meydan görmek, iyi haber alınacağına yorumlanır. Artık sıkıntılardan kurtuldunuz demektir. Rüyada bir uçak alaninda uçak bekle diginizi görmek, uzak bir yerden bir yolcunuzun gelecegine veya bir haber alacaginiza isarettir. Bir yorumcuya göre alan yürekle de tabir edilir.

Bir alanin bos olmasi kedersiz ve sikintisiz bir insan oldugunuza; alanin uçaklarla dolu olmasi, bu rüyanin aksi ile yo rumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada büyük bir meydan görmek, genislige çikmaya, günahlardan tövbe etmeye, zarardan sonra kazanca ve hastalikdan sihhata kavusmaya isarettir.


Rüyada meydan görmek, saklanan bazı duyguların açığa vurulması demektir. Özellikle platonik bir aşk yaşayan rüya sahibinin, kalbini çelen kişiye karşı duygularını açacağını ve karşılığında çok olumlu cevaplar alacağını bildirir. Bu rüya aile içinde saklanan bir durumun açığa çıkması sonucunda bazı kırgınlıkların oluşacağını fakat rüya sahibinin anlayışı ve şefkatli tutumu sayesinde durumun çok fazla sürmeyeceğini de tabir eder. Açık sözlü dostlar sayesinde kişinin yanlış hareketlerden uzak duracağına ve kendisini çok daha iyi bir seviyeye getireceğine, iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine de alamet eder.

Rüyada Meydan Okumak; Kişiye karşı birlik oluşturan düşmanlara karşı dimdik duran rüya sahibinin, çevresinin desteği ile beraber kötü niyetli kişilerin oyunlarını bozacağına ve hak ettiklerini alacağına işarettir. Para kaptıran veya maddi anlamda kişiye zarar veren kimselere karşı dava açılacağına ve müspet sonuçlar alınacağına da alamet olan rüya, güçlenmek ve iktidar sahibi olmak şeklinde de yorumlanır. Akrabalar içinde baş gösteren çekememezlik, kıskançlık gibi durumlarda kişinin gereken sözleri sarf ederek herkese haddini bildireceğine, hakkını yedirtmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Meydan Savaşı Görmek; Düşmanların birbirine düşeceğini gören rüya sahibinin, doğruluğunu koruyarak bu sıkıntıdan tertemiz bir şekilde sıyrılacağını, başkalarının kara çalma planlarının bozulacağını ve kimsenin kendisine zarar vermeyeceğini gösterir. Bu rüya iş alanında başka firmalar veya şahıslar ile münakaşa içine girmek veya rekabetin artması olarak da değerlendirilir. Kozların paylaşılacağı bir döneme girileceğini ve kişinin zaferle sonuçlanan bir mağlubiyete sahip olacağını da ifade eder.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR