Rüyada Mesane Hastalığı Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Mesane Hastalığı Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 12.10.2021 20:35:31

Rüyada Mesane hastalıgı görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Mesane hastalıgı görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Mesane hastalıgı görmek ne anlama gelir? Rüyada Mesane hastalıgı görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Mesane hastalıgı görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Mesane hastalıgı görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Mesane hastalıgı görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Rüyada kadın ve erkek cinsiyet aleti evlada ve torunlara, nesle, kudret ve kuvvete, mal ve rizka delalet ettiği için cinsiyet aletinde görülen hastaliklar da bunlara kıyasla tabir edilir.

Rüyasinda bel soğukluğuna tutulduğunu gören, az ve sizi duymakta ise çocuklarından veya torunlarindan birinin hastaligina, aci duyuluyorsa, hastaligin çabuk geçecegine delalet eder.

Cinsiyet aletlerinden irin aktigini görmek malının ve rızkının azalacağına, bel soğukluğundan kurtulduğunu görmek keder ve sıkıntıdan kurtulacağına işarettir. Firengiye yakalandığını görmek, erkeklik kudretinin azalacağına, vücudunda frengi yaralarının çıktığını görmek çocuk veya torununun hasta olacağına, bu hastalıktan iyileşerek kurtulduğunu görmek merak ve endişeden kurtulacağına delalet eder.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR