Rüyada Kavaf(ayakkabı diken) Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Kavaf(ayakkabı diken) Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 11.11.2021 20:25:02

Rüyada Kavaf(ayakkabı diken) görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Kavaf(ayakkabı diken) görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Kavaf(ayakkabı diken) görmek ne anlama gelir? Rüyada Kavaf(ayakkabı diken) görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Kavaf(ayakkabı diken) görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Kavaf(ayakkabı diken) görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Kavaf(ayakkabı diken) görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Rüyada kavaf görmek, namussuz bir kimseye yorumlanır. Rüyada erkek ayakkabısı diken birisini görmek, hizmetçisi ile birlikte yolculuğa çıkacağına işarettir. 

Rüyada ayakkabının üst tarafını diken bir kimseyi görmek, bolluğa ve berekete delalet eder. Rüyada pabuç diken bir kimseyi görmek, hizmetçiye delalet eder.

Rüyada kadınlara mahsus ayakkabı diken sanatkârı görmek, nikah kıyan kimseye veya arsız bir adama işarettir. Erkek ayakkabısını yapan ustayı görmek, erkek ve kadın hizmetçiye ve yolculuğa delâlet eder. Rüyada tanınmayan bir sanatkâr görmek, mirasları adaletle taksim eden kimse ile tâbir edilir. Göncüyü görmek dahi böyle tâbir edilir. Çünkü hayvanların derisi mirastır.

Tanınmayan kavaf, mirasları adaletle taksim eden kimsedir, göncüyü görmek de böylece tabir edilir. Çünkü hayvanların derisi mirastır.


Pabuç yapıcısını görmek, kadınların işlerini süslemesi cihetiyle cariyelere delâlet eder. Çünkü pabuç kadmla tâbir edilir.

Rüyada görülen kavaf, arsız ve namussuz kimseye işaret eder. Ayrıca nikah kıyan bir adama da işaret sayılır. Kimi zaman sıkıntıya, üzüntüye ya da hastalığa yorumlanır. Kimi zaman ise, uzun bir yolculuk olarak tanımlanır. Bazen da düğüne, davete yahut misafirliğe işaret sayılır. Ayrıca rüyada görülen kavaf, diktiği ayakkabıların model ve renklerine göre de değişik olarak yorumları yapılır.

Bazı yorumcular, rüyada kavafı görmek, geçim ve para bolluğuna soy ve evlâda, hanıma ve bir şeyi istenilen şekilde yerli yerinde yapmaya işaret eder, diyerek işaret etmişlerdir.DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER