Rüyada Karatahta Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Karatahta Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 3.11.2021 19:45:42

Rüyada Karatahta görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Karatahta görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Karatahta görmek ne anlama gelir? Rüyada Karatahta görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Karatahta görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Karatahta görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Karatahta görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Tebeşirle karatahtaya yazı yazıyorsanız, bir yakınınızın hastalık haberini alacağınız ya da maddi açıdan sıkıntılı günler geçireceğiniz anlamına gelir.

Rüyada tahta görmek hayallerin gerçekleşeceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, hayırlı günlerin geleceğine, hedeflerinin gerçekleşeceğine, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, zorlukların biteceğine yorulur.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı görenin hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine eğer evli ise eşinin kendisine daha fazla bağlanacağı gelişmeler yaşanacağına, tövbelerinin karşılık bulacağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, çok hızlı bir şekilde müdahale etmesine rağmen sorunun bir türlü çözülememiş olduğuna ancak daha sonra biraz daha sabır ve gayret ile sorunu tamamen ve hiçbir zarara uğramadan ortadan kaldıracağına delalet etmektedir.

Rüyada ahşap tahta görmek yapacağı çalışmalar sayesinde hayırlı ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağı ve hayırlı kişiler ile iş ortaklıkları yapılacağına, bir akrabasının sırtından çok büyük bir yük alacağına, artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine ve yeni bir aşka yelken açacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada akıllı tahta görmek sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallere yakın bir zamanda kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada beyaz tahta görmek eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına, zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına, yakın zaman içinde huzurlu bir döneme girileceğine alamet ettiğine inanılır.


Rüyada biçilmiş tahta görmek Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine, başını sokabileceği bir eve kavuşacağına, kötü bir alışkanlığından kurtulacağına tabir olunur. Rüyada büyük tahta görmek karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, işlerin düze çıkarılacağına, okumaya, tahsile, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine inanılır.

Rüyada çam tahtası görmek çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cilalı tahta görmek çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, hanesinin bollukla dolacağına, gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine delalet eder.

Rüyada çivili tahta görmek eline geçen fırsatların kısa zaman içinde faydalarını göstereceğine, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine, devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına rivayet eder.

Rüyada çürük tahta görmek rızkının genişleyeceğine, tartışmaların araya giren insanlar sayesinde çözüme kavuşacağına, aile üyelerinin de refaha kavuşması için çalışan rüya sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada delik tahta görmek hayatının yoluna girmeye başlayacağına, evinin düzenini, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine delalet eder.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER