Rüyada Kalp Katılığı Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Kalp Katılığı Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 12.11.2021 21:45:28

Rüyada Kalp katılığı görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Kalp katılığı görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Kalp katılığı görmek ne anlama gelir? Rüyada Kalp katılığı görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Kalp katılığı görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Kalp katılığı görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Kalp katılığı görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Hissizliğe, yaratılanlara şefkat göstermemekten dolayı merhamet edilmemeye, Kalp katılığı Kur an ve sünnete ilgisiz olmaya, Allah ın zikrinden gaflet etmeye, dünyaya karşı aşırı bir hırs göstermeye delalet eder.

Rüyada Allah Teâlâ’nın zikrinden veya Resûl-i Ekrem ‘in (sallallâhu aleyhi vesellem) hadislerine karşı katı kalpli olduğunu görmek, rüya sahibinin günahkâr olduğuna işaret eder.Rüyada görülen kalp katılığı, inanç zayıflığına, ibadette gevşekliğe ve harama meyletmeye de işarettir.Rüyada görülen kalp aydınlığı ve ziyası, iç huzura, temiz inanca ve mutluluğa işâret eder.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER