Rüyada Kalkmak ve Oturmak Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Kalkmak ve Oturmak Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 4.11.2021 20:40:27

Rüyada Kalkmak ve oturmak görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Kalkmak ve oturmak görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Kalkmak ve oturmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Kalkmak ve oturmak görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Kalkmak ve oturmak görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Kalkmak ve oturmak görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Kalkmak ve oturmak görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Ibn i Sirin ile diger bazi yo rumcularin söylediklerine göre, hayirli bir isi yapmak için ayaga kalktigini gören, ondan sonuç ve menfaat gelecek bir ise baslamis olur.

Bir kötülük yapmak için ayaga kalktigini gören, sonunda zarari ve pismanligi gerektiren bir ise baslar. ""Ben Rüyada yüksek bir sey üzerine oturmayi severim. Çünkü bunu bir çok defalar tecrübe ettim, ve hayir gördüm."" diyen Ibn i Sirin e göre; yüksek bir yerde oturdugunu görmek, yüksek bir rütbeye, dünya ve ahiret mutluluguna, delalet eder. Toprak üzeri ne oturdugunu gören, isinde sebat eder.


İbn-i Şîrîn ile diğer bazı yorumculara göre: Bir kimsenin rüyasında hayırlı bir iş için ayağa kalktığını görmesi; o kimsenin menfaat elde edeceği bir işe başlamış olacağına, kişinin rüyasında kötü bir iş yapmak için ayağa kalktığını görmesi; o kimsenin neticede zarar göreceği ve pişman olacağı bir işe teşebbüs edeceğine delalet eder. Bir kimsenin rüyasında yüksek bir yerde oturduğunu görmesi; o kimsenin yüksek bir rütbeye erişeceğine, dünya ve âhiret mutluluğuna kavuşacağına, kişinin rüyasında toprak üzerinde oturduğunu görmesi; o kimsenin işinde sebat edeceğine yorumlanır.

Rüyada Kalkmak Oturmak Görmek kişinin kalbini sızlatan sorunlardan uzaklaşacağına, hayır getirecek bir konuda çalışacağına, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına, özellikle kendisine yakın hissettiği bir kişiye kendi özel hayatı hakkında son derece özel bir sırrı anlatacağına, hayatını her geçen gün zorlaştıracağına, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına, sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına, hayırsız ve gereksiz kişilerle muhatap olacağına, tabir edilir.

Dini olarak rüyada kalkmak oturmak görmek aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine, bir anda büyük bir fırsat yakalanılacağına ve sorunsuz geçecek bir döneme girileceğine, nerede hata yaptığını düşünerek, sevdiği bir kişi ile girdiği bir ortaklıkla birlikte kazancının artacağına, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine, hane içindeki sorunların, onu kendisinden daha çok seveceğine, tabir olunur.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER