Rüyada Kadının tenasul uzvu Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Kadının tenasul uzvu Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 6.11.2021 19:00:16

Rüyada Kadının tenasul uzvu görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Kadının tenasul uzvu görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Kadının tenasul uzvu görmek ne anlama gelir? Rüyada Kadının tenasul uzvu görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Kadının tenasul uzvu görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Kadının tenasul uzvu görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Kadının tenasul uzvu görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Rüyada kadinin tenasül uzvunu görmek, sıkıntı ve mihnet içinde bulunan kimsenin üzüntü ve kederden kurtulmasına. ihtiyaçli kimsenin ihtiyacini gidermesine, bekar için evlenmeye, yola gitmeye, şirket kurmaya, sırları açıklamaya, madenlere ve gizli şeylere muttali olmaya işarettir. Kadinin tenasül uzvu, yönelen mihrap ve kibleye, insanin sır kapışma ve hamama işarettir.

Sıkıntı içinde bulunan bir kimse rüyada bir kadın organı görse, sıkıntıdan kurtarır ve onun ihtiyacı gider. Eğer uzak bir yolculuğa giderse orada rahatlığa kavuşur. Bazen de o kimse eğer şirket kurmayı arzu ediyorsa. rahatlğa erişir.

Eğer rüyayı gören gizli ve maden gibi şeyleri keşfedenlerden olursa. maksadına erişir. Bazen rüya sahibi akrabalarını ziyaret eder. Gördügü kadın organından faydalanırsa, emanet olan bir malda tasarruf eder.

Rüyada erkeklerde kadın organı, kadınlarda da erkek organı görülmesi erkeğin kötü haline ve zillete düşmesine; kadinin metanet ve erkek karakterine sahip olduguna isarettir. Bazı tabirciler, rüyada kendisinin kadının organı gibi bir organı olduğunu görse, üzüntü, keder ve hapisten kurtulur.


Düşmanın uzaklaştırılmasını isteyen bir kimse rüyadada kadın organı görse, o kimsenin düşmani zelil ve hakir olur. Kadının tenenasül uzvu, bal, hurma veya sarab satıcısıyla tabir edilir.

Rüyada bir kadının tenasül uzvuna girdiğini gören kimse, ölür. Bazi tabirciler, kadın organı kan dökücü ve hilekar bir kimsedir, dediler. Bir kimse rüyada erkeklîklik organının kadın organına dönüştüğünü görse o kimsenin kuvvet ve yigitlitligi, acizlik ve zayıflığa dönüşür.

Bir kimse rüyada bir kadının organını eliyle tuttuğunu ve organının erkek organına dönüştüğünü görse, o kadının ahlakı bozulur. Eğer kadının organını daima erkek organı gibi olduğunu görse, o kadın daima diliyle kocasına kahreder, herer sözde ve yapılacak her iste onunla münakasa ve kavga eder.

Rüyada hanımının organını emdiğini gören kimse, cüz i bir ferahlığa erişir. Hanımının tenasül uzvunu arka tarafından görse, o kimsenin ümit ettiği dostluk ve sevgisi nefret, kin ve uzun süren bir düsmanliğa döner. Bir kadin rüyada organına su girdiğini görse, o kadının bir çocuğu olur.

Bir kimimsenin rüyada kadın organına şehvetle bakması veya dokunması kötü bir seyy ile ticaret yapmasına, bilmeyerek çıplak bir kadının organına bakan kimsenin de haten bir iş işlemesine isarettir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER