Rüyada Eşik Görmek Ne Demek? Rüyada Eşik Görmek Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Eşik Görmek Ne Demek? Rüyada Eşik Görmek Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 8.03.2022 20:20:11

Rüyada Eşik görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Eşik görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Eşik görmek ne anlama gelir? Rüyada Eşik görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Eşik görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Eşik görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Eşik görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Rüyada görülen alt esik, rüya sahibinin hanimidir. bir kimse, kapisina ait esiginin yerinden cikarildigini görse, o kimsenin devleti gider. kapisinin üst esiginin kopanidigini gören kimse de hanimim bosar. kapisinin üst esigi gözünden kayboldugunu görse, o kimsenin hanimi ölür. bazi tabirciler alt esik. devlet, üst esik rüya sahibinin hanimidir, dediler. rüyada kapisinin alt esigine bindigini gören kimse, bir kadinla evlenir.

Tabircilerden bazisi da alt esik ev islerine bakan kimsedir, dediler. rüyada alt esigin yerinden koparildigini gören kimse, memur ise görevinden alinir. alt esisin koparildigini ve gözünden kayboldugunu görse, o evin sahibi ölür. alt esigin koparildigini ve gözünden kaybolmadigini gören kimse, hastalanir. sonra bu hastaliktan sifa bulur.esik yaptigini gören kimse, evlenir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR