Rüyada Boğaz Görmek Ne Demek? Rüyada Boğaz Görmek Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Boğaz Görmek Ne Demek? Rüyada Boğaz Görmek Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 24.02.2022 17:27:45

Rüyada Boğaz görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Boğaz görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Boğaz görmek ne anlama gelir? Rüyada Boğaz görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Boğaz görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Boğaz görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Boğaz görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Rüyada nefes borusunu görmek, elçiye, sefire, ölüm ve hayata isaret eder. Bogazindan bir kil yahut bir iplik çiktigini ve onu çektigini, fakat tamamen çikmadigini ve kirilmadigini gören kimsenin ömrü uzun olur. amiri ile düsmanligi devam eder. Bu rüyayi gören tüccar ise ticareti iyi olur. İmam Nablusî demiştir ki:

Rüyada nefes borusunu görmek, elçiye, sefire, ölüm ve hayata alâmettir. Boğazından bir kıl veya bir iplik çıktığını ve onu çektiğini, fakat tamamen çıkarmak mümkün olmadığını ve kırılmadığını görmek, ömrün uzunluğuna delâlet eder. Bazı kere rüyada boğaz görmek, evin suyu veya kuyusuna işarettir. Malumdur ki, boğaz insanın hay atıdır. Nefesler oradan alınıp verilir. Bu sebeple boğaz görmek hayır ile tabir olunur.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR