Rüyada Beyaz Ördek Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Beyaz Ördek Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 3.10.2021 19:05:28

Rüyada Beyaz Ördek görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Beyaz Ördek görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Beyaz Ördek görmek ne anlama gelir? Rüyada Beyaz Ördek görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Beyaz Ördek görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Beyaz Ördek görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Beyaz Ördek görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Rüyada beyaz ördek görmek mal, para ve zenginlige yorumlanır. Siyah ördek hizmetçiye, beyaz ördek güzel bir kadına delalet eder.

Rüyasında bir ördek kesip etinden yediğini görene; eşinden çok miras kalır.

Bir başka rivayete görede: Rüyada ördek görmek, güzel, mal sahibi, şerefli bir kadın île tabir edilir. Bir yerde ördeklerin sesli olarak ötüşmeleri, kadınların sesli ve feryat edercesine aglaşmalan ile tabir edilir.

Ördekleri otlattığını gören kimse, şanlı ve büyük bir kavmin yüksek mevkilerinde bulunur ve onlar tarafından çokça mala nail olur.

Bazi tabirciler, ördek görmeyi üzüntü ve keder sahilb bir sultan île tabir ederler ki, bu sultan, deniz ve karaya hakim bir insandir. Yabani ördekleri görmek, kara ve denizde ticaretle yolculuk yapan kimselere üzerine isarettir.

Evcil olanlari görmek ise aile, üzüntü, zevce, mülk, cariye, köle veya bekçilere isarettir. ördek görmek, bazen çok güzel veya şişman bir kadına, bazen de bir yerde bağırmaları ise yangın, boğulma ve ölümden dolayı üzüntü ve kedere işarettir. Beyaz ördek aldığını gören kimsenin eline çok mal mülk geçer.


Rüyada ördek görmek şansın ve istikbalin açık olduğu anlamına gelir. Rüyada ördek gören kişinin rızkı çoğalır, kazancı artar. Rüyada ördek görmek hayırlı kısmet olarak da değerlendirilir. Kişinin karşısına çıkacak olan helal süt emmiş, namuslu, aile terbiyesi ve görgüsü almış olan kısmeti ile yorulur. Rüyasında ördeğinin bahçesinden ya da kümesinden kaçtığını gören kişinin evlilik ya da aşk hayatındaki huzuru ve keyfi bozulacak, evliyse eşiyle, bekârsa sevgilisiyle büyük bir sorun yaşayıp, ayrılık yoluna gidecektir. Rüyasında bir ördek yakaladığını gören kişinin eline çok büyük bir fırsat geçecek demektir.

Rüyada Ördek Avlamak; Rüyada ördek avladığını görmek iyi değildir. Kişinin maddi kayıplara uğrayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Ördek Kesmek; Rüyada ördek kestiğini gören kişinin geçim derdi olmaz, aile hayatı da ağız tadıyla, huzur içinde geçer. Rüyada ördek kesmek genelde cefakâr olan ve kadir kıymet bilen eşe yorulur.

Rüyada Ördek Yemek; Rüyada ördek yemek bol ve helal olan kazanca işaret eder. Rüyada ördek eti yemek temiz ve hayırlı olan mal ile tabir edilir.

Rüyada Ördek Yumurtası Görmek; Rüyada ördek yumurtası görmek başta evlat sahibi olmaya işaret ederken ayrıca sanatkâr kimseye de işaret eder. Rüyada ördek yumurtası görmek sadece iyi şeylere ve iyi kimselere değil fesat ve dedikoducu kimselere de işaret etmektedir.

Rüyada Ördek Yavrusu Görmek; Rüyada ördek yavrusu görmek, rüya sahibinin etrafındaki genç oğlanlara ve kızlara işaret eder.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR