Rüyada Apandisit Görmek Ne Demek? Rüyada Apandisit Görmek Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Apandisit Görmek Ne Demek? Rüyada Apandisit Görmek Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 1.03.2022 17:19:04

Rüyada Apandisit görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Apandisit görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Apandisit görmek ne anlama gelir? Rüyada Apandisit görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Apandisit görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Apandisit görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Apandisit görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Rüyanizda bir hasta hanede apandisit ameliyati geçirdiginizi görmek, kizinizin veya oglunuzun bir genç kiz veya bir gençle tanisarak, evlenmeye karar verdiklerine ve bu haberi onlardan alacaginiza delalet eder. Apandisit ameliyati vücudunuzdan eksilecek bir parçaya delalet ettigi için, çocuklarinizdan birinin de evlenerek evinizden ayrilmasi tabiri bu bakimdandir. Bir rivayete göre de Rüyada apandisit oldugunuzu görmek, büyük bir sikintidan kurtulacaginiza isarettir. Bir baska rivayete görede:

Bir kimse rüyada Apandisi ameliyati oldugunu görse, isabetli bir evlilik yapar. Bir kimsenin rüyada kendisini apandisit hastası olarak görmesi veya apandisit ameliyatı geçirmiş bulması, mesut ve sevindirici bir olaya şahit olacağına delâlet eder.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR