Rüyada Akciğer Görmek Ne Demek? Rüyada Akciğer Görmek Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Akciğer Görmek Ne Demek? Rüyada Akciğer Görmek Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 1.03.2022 17:19:04

Rüyada Akciğer görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Akciğer görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Akciğer görmek ne anlama gelir? Rüyada Akciğer görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Akciğer görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Akciğer görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Akciğer görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Kişinin kendi akciğerini sağlıklı görmesi uzun ömre, onun koktuğunu ve lekelendiğini görmesi kısa ömre, Taze akciğer görmek kadınla tabir edilir. Ciddi bir hastalığa yakalanabilirsiniz. Dikkatli olun. Rüyada akciger görmek ferah ve sevinç alametidir. Ibn i Sirin e göre; rüyasinda kendisine akciger verildigini gören, eger vereni taniyorsa, ondan sevinecegi bir haber alir ve menfaat görür; eger tanimiyorsa, bilmedigi birinden kendisine sevinecegi bir iyilik gelir. Birine akciger verdigini görmek, kendi eliyle o verdigi adama sevinecegi bir iyilik yapacagina, eger verdigi kisiyi bilmiyorsa halka karsi bir iyilikte bulunacagina isarettir.

Cabir ül Magribî ye göre; rüyada akciger yedigini görmek, eger yedigi ciger pismis ise ve eti yenilir bir hayvana ait ise, kolaylikla mal sahibi olacagina; eger eti yenilmeyen bir hayvana ait ise, edinecegi malin haram mal olacagina; akcigerinin koptugunu görmek, ecelinin yaklastigina isarettir. Bir baska rivayete görede: Akciger umumiyetle ömür ile tabir edilir. Dolayisiyla Akcigerin saglamligi uzun ömre, onun bozuklugu ise kisa ömre isaret eder. Rüyada görülen akciger, ruhun mahallidir. Bundan dolayi bir kimse rüyada kendi akcigerinin kötü koktugunu görse, o kimsenin ömrü biter. Yine akciger, gazap mahallidir. Akciger kadin ile de tabir edilir. Akcigerin saglamligi uzun ömre, onun bozuklugu ise kisa ömre delalet eder. Hastalığa işrettir, dikkat edin. Kişinin kendi akciğerini sağlıklı görmesi uzun ömre, onun koktuğunu ve lekelendiğini görmesi kısa ömre, Taze akciğer görmek kadınla tabir edilir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR