Rüyada Ağrı Dağı Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası

Rüyada Ağrı Dağı Görmek Ne Demek? Dini Anlamı ve Manası
YAYIN TARİHİ: 7.10.2021 22:40:31

Rüyada Ağrı Dağı görmek ile ilgili çeşitli açıklamalar mevcut. Rüyada Ağrı Dağı görmek ne demek? Manası nedir? Rüyada Ağrı Dağı görmek ne anlama gelir? Rüyada Ağrı Dağı görmek iyi mi? kötü mü? hayırlı mı? Rüyada Ağrı Dağı görmenin İslam dinine göre bir karşılığı var mı? Rüyada Ağrı Dağı görmek geleceği nasıl etkiler. İşte rüyasında Ağrı Dağı görenler için bu rüyanın anlamı, manası, açılımı ve detayları...

Rüyada Ağrı Dağı görmek, şanı yüce ve şöhretli bir sultana delâlet eder. Yine rüyada kendisini Ağrı Dağının üstünde gören kimse, bütün arzu ve isteklerine kavuşur ve şanı yüce olur. Rüyada Ağrı dağının zirvesine çıkmak, makama, yüksekliğe, insanlar nezdinde güzel isimle anılmaya ve şöhrete delâlet eder.

Ağrı Dağını görmek, Mülk ve sultan, Zafer, Riyaset, Rahata kavuşmaktır. Rüyada kimsenin Ağrı Dağının üstünde kendini görmesi, kadri yüce bir kimseye delâlet eder.


Rüyada Ağrı Dağı görmek, büyük bir kısmete alâmettir. Rüyada Ağrı Dağına tırmandığını gören kimse, kârlı ve kazançlı bir iş için sefere çıkar. Rüyada Ağrı Dağına yaslandığını görmek, kuvvetli bir melike dayanmaya, Ağrı Dağının gölgesinde oturduğunu görmek, bir melikin himayesine sığınmaya ve rahatlığa delâlet eder. Bazı kere rüyada Ağrı Dağı, meliklere, âmirlere, sâlihlere ve âlimlere, din ve dünya sahibine işarettir.

Rüyada Ağrı Dağının yere battığını görmek, o yerin idarecisi veya büyüklerinden birinin ölümüne alâmettir.

Rüyada Ağrı Dağı'na sahip olduğunu görmek, kalbi katı, şanı büyük bir zâta arkadaş olmaya delâlet eder. Ağrı Dağının etrafında dolaştığını görmek, büyük bir kimseye intisab ile tâbir olunur.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR