Reza Zarrab İle Yasak Aşk Yaşadığı İddia Edilen Hadise Yayınların Durdurulması İçin Mahkemeye Koştu

Reza Zarrab İle Yasak Aşk Yaşadığı İddia Edilen Hadise Yayınların Durdurulması İçin Mahkemeye Koştu
YAYIN TARİHİ: 22.04.2021 13:12:00

Hadise ve Reza Zarrab'ın yasak aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Şarkıcı Hadise, Reza Zarrab ile ilişkisi olduğuna dair çıkan haberlere ilgili mahkemeden, yayınların durdurulması yönünde karar aldırdı.

Şarkıcı Ebru Gündeş, Reza Zarrab ile olan 11 yıllık evliliğini bitirmek için Bodrum Aile Mahkemesinde dava açmıştı. Gündeş, mahkemeye sunduğu dilekçesinde Zarrab'ın başka kadınlarla ilişkisi olduğunu söylemişti. Bunun üzerine Zarrab’ın ilişki yaşadığı kadınlardan birinin şarkıcı Hadise olduğu iddia edilmişti.

Ünlü şarkıcı Hadise (Açıkgöz) ise Instagram hesabından, hakkında çıkan haberlerin iftira olduğunu ve suç duyurusunda bulunacağını duyurmuştu.
“KİMSE BENİM NAMUSUMU LEKELEYEMEZ” DEMİŞTİ

Hadise, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Güne hakkımda çıkan inanılmaz iftiralarla başladım. Bugüne kadar karşılaştığım tüm hakaretler, aşağılamalar, iftiralara karşı sabırla ve empatiyle yaklaşmaya çalıştım ama bu kadar uzun boylu değil. Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez! Avukatım Hakan Öncel aracılığı ile tüm hukuki yollarla bu mübarek ramazan gününde bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım” ifadelerine yer vermişti.

YAYINLARIN DURDURULMASI KARARI ÇIKTI


İddialar üzerine Hadise, avukatı Hakan Öncel aracılığıyla İstanbul 20. Asliye Hukuk Mahkemesine, hakkındaki haberlerin durdurulması için başvuruda bulundu.

Başvuruyu değerlendiren mahkeme, yazılı-görsel basın ve sosyal medya hesaplarında yapılacak yayınların durdurulmasına karar verdi.
SEVGİLİSİNDEN DESTEK GELMİŞTİ

İddialara sessiz kalmayan Hadise, aşkı yalanlamıştı. "Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez" diyen Hadise'ye en büyük destek ise sevgilisi Kaan Yıldırım'dan gelmişti.

Evlilik hazırlıkları yapan ünlü çiftten üzücü haber geldi. Hadise ile Kaan Yıldırım, sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi bıraktı. İkilinin bu hamlesi ayrıldıkları yönünde yorumlanırken, söz konusu Reza Zarrab iddiası ayrılığa sebep gösterildi.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER