Reytingler dibi görünce Acun Ilıcalı ‘yanıyoruz geri getirin’ dedi! Emre Büber Masterchef’e dönüyor!

Reytingler dibi görünce Acun Ilıcalı ‘yanıyoruz geri getirin’ dedi! Emre Büber Masterchef’e dönüyor!
YAYIN TARİHİ: 13.11.2021 10:26:00

​Emre Büber Masterchef’e dönüyor! Reytingler dibi görünce Acun Ilıcalı ‘yanıyoruz geri getirin’ dedi... Emre Büber Masterchef’e dönüyor! Reytingler dibi görünce Acun Ilıcalı ‘yanıyoruz geri getirin’ dedi… Masterchef 2021’in hiç kuşkusuz en iddialı isimlerinden biriydi Emre Büber. Aslen Konyalı olan, Avusturya’da doğan, 1 çocuk babası Emre Büber, hem yakışıklılığı hem de yeteneğiyle dikkat çekiyordu. Pek çok kişi de onun için izliyordu yarışmayı. Ancak gelin görün ki Emre Büber ani bir şekilde yarışmaya veda etti. Bu veda seyircinin kalbini fena halde kırdı.

Acun Medya’nın TV 8 ekranlarında izleyiciyle buluşturduğu Masterchef’te geçtiğimiz hafta izleyicileri şoke eden bir eleme yaşandı. Masterchef 2021’in şampiyon adaylarından biri olarak gösterilen Emre Büber, sürpriz bir şekilde elendi hem de bile isteye. Ardından dedikoduların ardı arkası kesilmedi. Bunların en başında da Emre Büber’in Parkinson hastası olduğuydu. Masterchef Emre sağlık sorunları nedeniyle yarışmadan ayrıldı ve sonrasında reytingler yerelere düştü. Acun Ilıcalı bu tabloyu görünce dayanamadı ve acil operasyon çağrısı verdi.  Sıkı durun, Emre Büber geri dönüyor.

Hele bir de Emre’nin bile isteye yemek yapmaması ve elendikten sonra kullandığı ‘buraya gelmeden önce çok zor şeyler yaşadım. Çok fena dağıtmıştım. Sırf buraya gelebilmek için 6 ay hazırlandım. Birinci olamadım ama sizlerden bir şey öğrenmek çok güzel. Ben pes etmedim şefim, tadında bıraktım. Ben burada çok yalnız hissediyorum.’ Sözleri kalpleri fena halde yaralamıştı.

Emre’nin vedasındaki sır perdesi ise yarışma sonrasında, Ata Benli tarafından ifşalanmıştı. Ata Benli yaptığı açıklamada, Emre Büber’e Parkinson teşhisi konulduğu, eli ayağı tutmadı bu yüzden de tedaviye başlaması gerektiği için yarışmadan ayrıldığını iddia edilmişti. Ancak Emre’nin gidişi sonrası Masterchef tarihindeki en berbat reyting sonuçları geldi. Hal böyle olunca Acun Ilıcalı’nın etekleri tutuştu.


Acun Medya Masterchef için hemen bir operasyon çekiyor ve Emre Büber de dahil olmak üzere eski yarışmacılar geri dönüyor. Sadece Emre de değil, bu sezon elenen İbrahim, Şükrü, Milhan kör tadım oynamak için Masterchef’e geri dönüyor. Bu bölümün yayınlanacağı iddiasını atan Ata Benli videosunun ardından herkes merakla bu bölümü bekliyor.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER