Resmen Açıklama Geldi! TC Kimlik Numarasına Hemen Yatacak, 2000 TL İle 3000 TL Ödeme Veriliyor

Resmen Açıklama Geldi! TC Kimlik Numarasına Hemen Yatacak, 2000 TL İle 3000 TL Ödeme Veriliyor
YAYIN TARİHİ: 6.02.2022 14:58:00

Bir süredir bekleniyordu ve resmen açıklama yapıldı. Bu anlamda TC kimlik numarasına para yatacak. 2000 TL ile 4000 TL ödeme veriliyor. T.c. kimlik numarası üzerinden 2 bin TL ile 4 bin TL ödeme alabilirsiniz.

T.c. kimlik numaranız bağlamında üzerinden 2 bin TL ve 4 bin TL arasında nakit para alıp almadığınızı bir mesaj atarak anında öğrenebiliyorsunuz. Bankaların yapmış bulunduğu son dakika ihtiyaç kredisi kampanyası sonrasında T.C kimlik numaranızla işlem yapılarak, Süratli bir şekilde hesabınıza yansıyan 2000 TL ve 4000 TL nakit kampanyasında müracaat şartları belli oldu. Acil para gereksinimi olan kişilerin sık sık müracaat yapmış oldukları bankaların cep telefonu SMS kredi kampanyasına katılarak şubeye gitmeden parasını alabilir. Alternatif Bank doğrultusundan oluşturulan duyuru ile eş güdümlü kimlik numaranız üzerinden yapılacak sorgulama ardından banka sizlere acil ihtiyaçlarınız amacıyla kullanabileceğiniz 2000 TL ve 4000 TL kredi paketi sunacak. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'deAlternatif Bank'ın resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden yapmış bulunduğu bu duyuru ardından müracaat yapan vatandaşlar 2000 TL ya da 4000 TL  onay alıyor. Alternatif Bank ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar sms ile süratli bir şekilde prosedür yapılabilir ve banka kredi notu makul olması halinde onaylanan Kredi anında Denizbank şubelerinden yalnızca kimlikle kullanılabilir. 
Alternatif Bank müşterisi olan vatandaşlar ise ilaveten banka şubelerine gitmeden Alternatif Bank tarafından yapılan bu kredi kampanyasına katılabiliyor. Alternatif Bankmobil programı üzerinden gerçekleştireceğiniz kredi müracaatı ile eş güdümlü onaylanan tutar kadar kredinize anında hesabınıza yatırabilirsiniz.

Alternatif Bank bağlamında müracaat gerçekleştirmek istiyorsanız en basit yöntemlerden bir tanesi olan SMS ile kredi müracaatında bulunabilirsiniz. KKSIFRE” yazıp “Kartınızın son 4 rakamı” ile birlikte “CVV kodunu” aralarında boşluk bırakarak “4055”e SMS olarak göndererek şifrenizi alabilirsiniz. Dilerseniz 444 00 55 numaralı Müşteri İletişim Merkezi'mizi arayıp kart bilgilerinizi tuşlayarak şifrenizi oluşturabilirsiniz.Alternatif Bank üzerinden yapmış bulunduğunuz SMS ile kredi müracaatı onay olursa size en yakın banka şubesine giderek kimliğiniz ile eş güdümlü onaylı tutarı kullanabilir ya da Alternatif Bank'ın mobil programını kullanarak şubelere gitmeden mobil program üzerinden internet bankacılığı kredisi kullanabilirsiniz.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR