Raşel Asude Kelebek şoke etti! Kulüp dizisi Barış Arduç'la +18 sahnesi... Sevişme sahnesiyle olay!

Raşel Asude Kelebek şoke etti! Kulüp dizisi Barış Arduç'la +18 sahnesi... Sevişme sahnesiyle olay!
YAYIN TARİHİ: 21.11.2021 11:50:00

​Sevişme sahnesiyle olay! Raşel Asude Kelebek şoke etti! Kulüp dizisi Barış Arduç'la +18 sahnesi... 5 Kasım’da Netflix’te yayınlanan Kulüp, yayınlandığı günden bu yana çok konuşuluyor. Oyuncu kadrosunun as beşlisi Salih Bademci, Gökçe Bahadır, Fırat Tanış, Barış Arduç ve Metin Akdülger olan Kulüp, İstanbul’un kozmopolit yapısına değiniyor.

Netflix’in yeni Türk dizisi yayına bir girdi pir girdi. Oyuncu kadrosunda Barış Arduç, Fırat Tanış, Gökçe Bahadır, Metin Akdülger, Salih Bademci gibi isimleri bulunduran Kulüp çok sevildi, çok beğenildi. Aynı zamanda Asude Kelebek’in de kariyerinin yıldızını parlattı. Dizi de Matilda’nın kızı Raşel’i canlandıran Asude Kelebek’in, Fıstık İsmet’i canlandıran Barış Arduç’la olan +18 sahneleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Kulüp yayınlandığı günden bu yana çok konuşulan Asude Kelebek’in yaşını duyanların küçük dili içeri kaçtı. 

Hayatta kalma mücadelesi, rekabet, aşkı da içinde barındırıyor dizi. Fıstık İsmet’i canlandıran Barış Arduç ile Matilda’nın kızı Raşel’i canlandıran Asude Kelebek’in +18 sahneleri de günlerce konuşulmuştu.

Kulüp dizisi 50’lerin İstanbul’unda geçiyor. Çekimleri de İstanbul’da yapılan Kulüp’ün konusu ise şöyle; hapishaneden yeni çıkan Matilda (Gökçe Bahadır) ve kızı Raşel (Asude Kelebek) birlikte yeni bir hayat kurmak için kolları sıvamıştı. Ancak Matilda bir yandan da kızı Raşel’in sevgilisi Fıstık İsmet’le (Barış Arduç) mücadele ediyordur.


Bir gece kulübünde bulaşıkçı olarak işe giren Matilda’nın geçmişi de kötüdür ve kızıyla sağlıklı bir ilişki kuramamıştır. Matilda bir yandan da çalıştığı Kulüp’ün sorunlarıyla da ilgilenir. Matilda sayesinde mekanın gözde şarkıcısı Selim (Salih Bademci) ile mekanın sahibi Orhan’ın (Fırat Tanış) limoni olan arası da düzelir. Kulüp muhteşem oyuncu kadrosunun yanı sıra sevişme sahnesiyle de çok konuşuldu.


İlk 6 bölümü Netflix'te izleyiciyle buluşan Kulüp'ün ilk sezonuna damga vuran Pera’nın bitirim yakışıklısı Fıstık İsmet (Barış Arduç) ve Matilda’nın kızı Raşel (Asude Kalebek) arasındaki aşk oldu. Barış Arduç’la olan sahnesi sonrası hayatı çok merak ediliyor Asude Kelebek’in.

BU GERÇEK ŞOKE ETTİ
Boğaziçi Üniversitesi’nde son sınıf öğrencisi olan ve İstanbul Sahne Sanatları Tiyatrosu’nda eğitim alan Asude Kelebek’in yaşı çok şaşırttı. 18 Haziran 1999 doğumlu olan Asude Kelebek henüz 22 yaşında. Asude Kelebek’in adını ilerleyen zamanlarda daha çok duyacağız gibi.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER