Rakiplerine fena gönderme yaptı! Kurtlar Vadisi sevenlerin istediği oluyor EDHO ile birleşecek!

Rakiplerine fena gönderme yaptı! Kurtlar Vadisi sevenlerin istediği oluyor EDHO ile birleşecek!
YAYIN TARİHİ: 5.11.2021 10:47:00

Kurtlar Vadisi izleyicilerinin istediği sonunda gerçekleşiyor. Yedinci sezonuyla ekranlara gelmesi beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz final kararıyla milyonları şaşırttı. Bu durum akıllara Kurtlar Vadisi’ni getirdi. Seyirciler sosyal medyada Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Kurtlar Vadisi birleşsin şeklinde yorumlar yapıldı ve sonunda bu istek gerçekleşeceği iddia edildi. Söylentiler gerçekleşirse iki dizi ekranda birleşip ekranda olacak. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz final yapmasıyla şüphesiz ki son günlere damgasını vuran dizilerden birisi oldu. Fenomen isimleri kadrosuna katan dizi onlarca efsane karakter yarattı. EDHO'nun final yapması akıllara iki dizinin yıldızlarının Kurtlar Vadisi'nde buluşacağını düşündürdü.

EDHO VE KURTLAR VADİSİ BİRLEŞECEK Mİ?

EDHO olarak 6. sezon boyunca milyonları ekranlara kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz final yaptı. İki dizinin birleşeceği iddiası henüz bir söylentiden ötesini yansıtmıyor.
Kulislerde son konuşulanlar bunu işaret etse de EDHO ile Kurtlar Vadisi’nde efsaneler yaratan ünlü oyuncular birlikte boy gösterecek. 

İKİ DİZİ EFSANEDİR

Şüphesiz ki bu olay gerçekleşirse Kurtlar Vadisi ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyicileri şahane sahneler izleyecek. 

EDHO YENİ SEZON MÜJDESİ GELMİŞTİ ANCAK FİNAL YAPTI

EDHO çekimleri başladı ancak final haberi şok etti. Dizinin final yapması hayranlarını derinden sarstı. Oktay Kaynarca ve Onur Tan'ın vedası herkesi şok etti.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER