QNB, İNG, Borcu Olanlara Düşük Taksitle Kredi İmkanı Geldi! 20 Bin TL Alabilirsiniz!

QNB, İNG, Borcu Olanlara Düşük Taksitle Kredi İmkanı Geldi! 20 Bin TL Alabilirsiniz!
YAYIN TARİHİ: 7.07.2021 13:34:00

Borç kapatma kredisi hangi bankalar sunuyor avantajları nedir? Kimler yararlanabilmektedir. Ödemeler nasıl olacak? Başvurular nasıl gerçekleştirilecek?

Vatandaş bir çok ihtiyacı için nakite ihtiyacı olduğunda farklı bankalardan krediye ihtiyaç duymaktadır. Genellikle nakit ihtiyaçları için vatandaş bankalara başvuru yapmaktadır. Bazı vatandaşta ihtiyaçları için birkaç farklı bankaya borçlu olabilmektedir. Buda bir zaman sonra ödemelerde sıkıntı oluşturmaktadır. Bu yüzden de borçlarını tek bir bankanın çatısı altında toplamak rahatlatmaktadır.

Bu bankalardan sağlanan borç kapatma kredileri devreye girmektedir. Kredi borçları kredi kartı borçlarınızı tek bir bankanın çatısı altında toplayarak ödemelerinizi daha kolay kapatabilirsiniz. QNB, İNG ve İş Bankası tarafından uygun faiz oranları ile borç kapatma kredisi kampanyaları sunulmaktadır. Peki bu bankaların borç kapatma kredisi faiz oranları ne kadar oldu? İşte detayları...

BORÇLARINIZI TEK BİR ÇATI ALTINDA TOPLAYIN!

Vatandaş bir çok bankaya olan borçlarını ödemekte zorlanırken kredi çekerek kapatmak istemektedirler. Farklı bankalara olan borçları tek bir bankadan uygun faizle kredi çekerek kapatma yolunu seçmektedirler. Tek bir çatı altında borçları toplamak vatandaşın yararına olan bir durum olmaktadır.

Borç kapatma kredisi faiz oranları bankalar tarafından genellikle düşük faiz oranları ile sunulmaktadır. Başvuruda bankaların bir takım belge talepleri olmaktadır. Son yapılan düzenleme ile de bankaların vade sayıları 60 aydan 36 aya düşürülmüştür. Bankaların borç kapatma kredisi faiz oranları...

QNB FİNANSBANK KREDİ DETAYLARI?

QNB Finansbank tarafından sunulan kolay ödemeli ihtiyaç kredisi ile ihtiyaç anında taksitlerinizin düşük tutarla ödemelerinizi yapmanıza olanak sağlamaktadır.

QNB Borç Transferi Kredisi ile farklı bankalara olan borçlarınızı bu bankanın çatısı altında toplayarak ödemelerinizi daha kolaylıkla yapmanıza olanak sağlamaktadır.

QNB FİNANSBANK KREDİ BAŞVURULARI NASIL YAPILACAK?


QNB Finansbank'a kredi başvruusunda bulunacaklar, bankada hesabınız varsa eğer "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak, başvurunuzu anında yapabilirsiniz.

Dilerseniz yine QNB Finansbank müşterileri, 0850 220 8 573 numaralı Alo Kredi hattımızı arayarak da 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusu yapabileceklerdir.

Banka bir çok başvuru yöntemi sunarken, Kredi başvurunuzu kısa süre içerisinde Türkiye' nin krediye özel ilk mobil uygulaması KrediGO aracılığıyla yapmak için mobil uygulamayı indirerek buradan kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ayrıca krediye en kolay yöntemlerden biri TC Kimlik numaranızı 5030'a SMS atarak anında başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İNG BANK'TAN DÜŞÜK FAİZ İLE KREDİ!
 

İNG Bank tarafından da %1,35 faiz oranı ile başlayan ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyenler, henüz ING'li olmayan müşteriler için de 5 Temmuz 2021 - 31 Temmuz 2021tarihleri arasında 5.000 TL ile 50.000 TL arasında kredi kullanarak bu kampanyadan yararlanabileceklerdir.

İNG Kredi kampanyası 36 aya varan vade seçeneği ile sunarken, Kredim Güvende Hayat Sigortası ile kullanılan kredilerde geçerli olmaktadır.

Kredi %1,35 faiz oranından KKB skor 1850 ve üstü olan yeni müşteriler yararlanabileceklerdir.

Ayrıca Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi ile ekstra kazançlı çıkmak için ve daha düşük olarak sizlere yansıyan faiz oranlarından yararlanmak için, Turuncu Ekstra'lı olmanız gerekmektedir. Bunun yanında da aylık belirtilen 1.000 TL harcama tutarına ulaşmanız yeterli olacaktır.

Bu kapsamda alacağınız nakit iade ile beraber %1,54 olan ihtiyaç kredisi faiz oranınız da,

5.000 TL'ye kadar %0,99, olurken

5.001- 20.000 TL arası %1,39, olmaktadır.

20.000 TL üzerinde kredi kullanımında  ise %1,59 olmaktadır.DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER