PTT üzerinden yeni bir kredi kampanyası duyurusu yapıldı, Son dakika hemen ödenecek

PTT üzerinden yeni bir kredi kampanyası duyurusu yapıldı, Son dakika hemen ödenecek
YAYIN TARİHİ: 1.09.2021 22:51:00

PTT üzerinden yeni bir kredi kampanyası duyurusu yapıldı. PTT müşterisi olan veya olmayan herkese 10.000 TL'ye kadar nakit ödemesi yapacak. işte detaylar...

PTT üzerinden yeni bir kredi kampanyası duyurusu yapıldı. PTT müşterisi olan veya olmayan herkese 10.000 TL'ye kadar nakit ödemesi yapacak. Üstelik PTT üzerinden yapılacak olan bu nakit ödemelerin başvuruları isterseniz internet üzerinden isterseniz de mesaj atarak yapılacak. PTT ve aktif banka aracılığı ile verilecek olan ihtiyaç kredilerinde 10.000 TL kredi kullanacak olan kişiler 36 ay vadeye kadar kredilerinin ödeme tablosunu oluşturabilecekler. Kötü kredi notu olan kişiler, için PTT üzerinden yapılan bu kampanya ile birlikte Kredi kampanyasına aktif bank üzerinden yapacağını duyurdu. Aktif bank üzerinden sizlerde başvurunuzu yaparak 10.000 TL kredi onayı alıp alamayacağınızı hemen görebilirsiniz. PTT üzerinden 10 bin TL'ye kadar 36 ay vadeli krediler de banka şartlarına uygun olan müşteriler hemen işlemlerini yaparak kredilerine kullanacaklardır. 

PTT ihtiyaç kredisi başvurusu 10.000 TL nasıl alınır?

PTT üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler 10.000 TL'ye kadar kredi başvurusunda bulunabiliyorlar. 10.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler 36 ay vadeye kadar bu kredileri kullanabilirler. Aktifbank aracılığı ile verilecek olan bu krediler de banka sms ile sizlere hemen kredi onayı sunacaktır. Cep telefonunuza mesaj kısmına girerek Kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı da yazarak 3050 numarasına gönderin. Bu şekilde yazdığınız mesaj sonrasında banka sizlere hızlı bir şekilde kredi verecek ve onaylanan krediyiş de hemen hesabınıza yatıracak. PTT üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler ayrıca bankanın internet sitesi üzerinden de kredi başvuru formunu doldurarak işlem yapabiliyor. İhtiyaç kredisi başvuru formunu dolduran kişiler hemen Kredi onayını aynı sayfa üzerinde göreceklerdir.


Aktif bank üzerinden kredi başvurusu yaptıktan sonra banka kredi onayı alan kişiler genel müdürlük tarafından alınacak ve krediye nerede kullanmak istedikleri onlara sorulacaktır. PTT şubelerinden kredi kullanmak istemeyen kişiler ev adreslerinde veya iş adreslerinde onaylanan tutar kadar kredilerine kullanabilirler. Ayrıca eğer passolig kartınız varsa bu kart ile birlikte online bankacılığı girerek onaylı tutar kadar kredinizi banka şubelerine gitmeden hemen hesabımızı aktarabilirsiniz. PTT üzerinden kredi notu düşük olan kişilere de verilecek olan aktifbank kredilerinde 36 ay vade ve ilk taksit ödemelerinde de 3 ay erteleme yapma imkanı bulunmaktadır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER