PTT Son Dakika: Kredilerde Yeni Dönem Başladı...

PTT Son Dakika: Kredilerde Yeni Dönem Başladı...
YAYIN TARİHİ: 9.09.2021 22:01:00

PTT Son Dakika: Kredilerde Yeni Dönem Başladı... Artık şubelere gitmeden işlem yapma zamanı... Detaylar haberimizde...

PTT son dakika olarak duyurdu ve kredilerde yeni dönem başladı. Artık banka şubelerine veya PTT şubelerine gitmeden de kredi onayı alabilir onaylanan Kredinizi de ev veya iş adresinizde kullanabilirsiniz. Üstelik PTT hesabı olan kişiler ise banka şubelerine gitmeden internet bankacılığı üzerinden de bu işlemleri yapabilecek. Yapılan son duyuru ile birlikte PTT son dakika açıklamasından sonra kredi başvurusu için bankaya gitmek isteyen kişilere artık SMS atarak kredi başvurusu yapabileceklerinden bahsetti. Aktif bank ve PTT arasında yapılan anlaşma ile 40 bin TL'ye kadar verilen bireysel kredilerde emekli olan kişilere ise 80 bin TL'ye kadar kredi onayı verilmektedir.

PTT aktif bank üzerinden şubelere gitmeden kredi başvurusu nasıl yapılır?

PTT aktif bank üzerinden yapılan Kredi kampanyasında başvuru yapmak isteyen kişiler PTT şubelerine gitmeden SMS atarak başvuru yapabilecekler. SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler cep telefonlarının mesaj kısmına girerek buraya Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaralarını da yazarak 3050 numarasına göndermeleri gerekmektedir. Göndermiş olduğunuz kredi başvurusu sizin aktif bank sms kredi başvurusu olarak değerlendirilecektir. Başvuru yaptıktan 10 dakika içerisinde sizlere Kredi sonucu gelecek ve onaylanan tutar kadar kredinizi hemen hesabınıza aktarabileceksiniz. 3 ay ertelemeli ve toplamda ise 36 ay vadeli olarak yapılacak olan bu krediler de SMS kredisi onayı alan kişiler ev veya iş adreslerinde kredilerine kullanabilir.


PTT ayrıca resmi internet sitesi üzerinden de kredi veriyor. Aktif bank'ın resmi internet sitesi olan n kolay internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak 40 bin TL'ye kadar onay alabiliyorsunuz. Banka ihtiyaç kredisi başvuru formunu dolduran kişilere hemen anında sonuç verecektir. Verilen bu sonuç özellikle Kredi notu düşük olan kişilerin onay alması ile sonuçlanır. Banka yapmış olduğu kampanyada kredi notunu dert etme sloganı ile kredi notu düşük olan kişilere Kredi imkanı sağlayacağını duyurdu. PTT üzerinden aktif banka aracılığı ile kredi alacak olan kişilerin passolig hesapları varsa passolig kartı ile birlikte de online internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapabileceklerdir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER