PTT Son Dakika Haberi, 2 Dakika İçinde İhtiyacı Olanlara 6.500 TL Ödeme Yapıyor, Başvuru Rekoru

PTT Son Dakika Haberi, 2 Dakika İçinde İhtiyacı Olanlara 6.500 TL Ödeme Yapıyor, Başvuru Rekoru
YAYIN TARİHİ: 10.01.2022 11:03:00

PTT Son Dakika Resmen duyurdu. 3 dakika İçinde İhtiyacı Olanlara 6.500 TL Ödeme Yapıyor, Rekor Başvuru Var. Sizlerde son dakika olarak hemen destek alabilirsiniz.

PTT tarafından daha önceden plananlanan kampanyalar ardından vatandaşlar rahat bir soluk alıyor. 6.500 TL ödemeyi hemen hesabınızda göreceksiniz. PTT eş güdümlü olarak 6.500 TL veriyor. PTT üzerinden müracaat gerçekleştirmek isteyenler PTT şubesi ya da SMS atarak. PTT üzerinden müracaat gerçekleştirmek isteyen kişiler hem PTT şubesi üzerinden hem de PTT internet şubelerine Aktif Bank vasıtasıyla müracaat yapabilirsiniz. PTT ve aktif bank'ın resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile eş güdümlü acil paraya ihtiyacı olan vatandaşlar yapılan bu destek kampanyasına katılarak 36 ay vadeye kadar işlem yapabiliyor.

PTT 6.500 TL KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? 


PTT'ye kredi için başvuru yapmak isteyenlere önemli bir yöntem belirlenmiş durumda. PTT bilindiği gibi vatandaşlara çeşitli sosyal ödemelerin yanı sıra kredi olanağı da sağlamaktadır.  PTT'yle SMS kredi başvurusu yaparak hızlı bir şekilde hemen sonuç alabilir onaylanan tutarı hemen kendi hesabınıza yatırabilirsiniz.
PTT ve aktif bank birleşerek vatandaşlar için yeni kampanyalar oluşturuyor. Bu anlamda kredi almak için yapmanız gereken oldukça kolaydır. Kredi yazıp boşluk bırakıp t.c. kimlik numarasını 3050 numarasını mesaj olarak gönderebilir. PTT bağlamında maaşınızı alıyorsanız yapmanız gereken oldukça kolay. PTT yazıp boşluk bırakıp t.c. kimlik numaranızı 3050 numarasına göndermeniz gerekiyor. PTT ihtiyaç kredisi vatandaşların kredi notuna göre farklılık göstermektedir.Sizlere en yakın PTT şubesinden ya da PTT şubelerine gidecek zamanı yok ise ev ya da iş adreslerinde sendrom edilen bu Kredi kampanyasına katılabilirler. Ev ya da iş adresinize gelecek olan aktif bank müşteri temsilcisi ile eş güdümlü ilk öncesinde kendinize N kolay hesabı açacak ve daha sonra dan yalın aktif bank ihtiyaç kredisi kullanacaksınız.


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR