PTT Sabah Saatlerinde Başvuru Ekranını Açtı, En az 5, En Fazla 30 bin TL Verilecek

PTT Sabah Saatlerinde Başvuru Ekranını Açtı, En az 5, En Fazla 30 bin TL Verilecek
YAYIN TARİHİ: 2.07.2021 17:09:00

PTT Sabah Saatlerinde Başvuru Ekranını Açtı, En az 5, En Fazla 30 bin TL Verilecek. PTT yeni yaptığı kampanyayı duyurdu. PTT üzerinden verilen bu destek kampanyası için başvurular SMS ile de yapılacak. İşte detaylar...

2021 yılında son dakika kredi kampanyaları yapılmaya devam ediyor. PTT üzerinden de son dakika haberi olarak yeni bir kredi kampanyası geldi. Banka ve PTT anlaşması ile verilecek olan bu kredilerde banka sizlere hemen sonuç verecek. PTT üzerinden kredi kullanmak isteyenler, belirli şartlara uygunsa Aktifbank kredisi kullanabileceklerdir. Aktifbank üzerinden kredi kullanmış kişiler, bu kredileri hemen hesaplarına atabilir veya banka şubelerine gitmeden kullanabilirler. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, Aktifbank’ın yapmış olduğu bu kredi kampanyasına katılabileceksiniz.

PTT kredisi başvurusu

PTT kredi başvurusu çok kolay yapılıyor. Banka resmi internet sitesi olan nkolaykredi.com.tr üzerinden kredi başvurusunu yapabileceksiniz. PTT kredi başvurusu yaptığınızda hemen sonuç alacak ve kredinizi hemen hesabınıza atacaksınız. PTT üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, bu site haricinde ayrıca bankanın yapmış olduğu SMS kredi servisini de kullanacaksınız. PTT kredi imkanı tanınan bu destek kredilerinde, sizlere hemen sonuca göre onay verecektir.

PTT kredileri belirli şartlara göre hızlı ve anında sonuç veren banka olan Aktifbank üzerinden veriliyor. Banka özellikle kredi notunu dert etme kampanyası ile SMS kredi imkanı sağlayacak. Kredi kullanmak isteyenlere hemen sonuç verilecek. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, SMS için cep telefonunuzdan ücretli mesaj atmanız gerekiyor. Operatör tarafından sizlere verilen SMS hediyeleri ile bu mesaj atılmıyor. PTT Aktifbank üzerinden kredi başvurusu yapmak için Kredi ya da PTT yazın boşluk bırakın TC KİMLİK numaranızı da yazarak 3050 numarasına mesaj ile gönderin. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacak ve kredinizi hemen kullanacaksınız. 36 ay vadeli kredi onayı verilince, banka şubelerine gitmeden bu krediyi ev veya iş adresinizde kullanabilir, isterseniz de PTT şubeleri üzerinden işlem yapabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER