PTT Ev Hanımlarına Para Dağıtıyor, Almak İçin Başvuru Yapılması Koşulu Geldi! PTT Musluğu Açtı!

PTT Ev Hanımlarına Para Dağıtıyor, Almak İçin Başvuru Yapılması Koşulu Geldi! PTT Musluğu Açtı!
YAYIN TARİHİ: 28.01.2022 10:29:00

​Son başvuru tarihi hakkında henüz resmi bir paylaşım gelmedi. Ancak konuyla ilgisi olan uzmanlar bir yıl boyunca devam edeceğini ve koşulları sağlayan her ev kadının bu fırsattan yararlanabileceğini söylediler. Üstelik bu fırsattan yararlanan müşteriler 3 ay ertelemeli geri ödeme imkânı da bulunmaktadır. PTT son zamanlarda ev hanımlarına yönelik çok sayıda farklı etkinliğe imza atmaktadır. 

PTT yeni yıla ev hanımlarına özel güzel bir fırsat ile girdi. Anlaşmalı bankalar aracılığı ile ev hanımlarına 5000 TL nakit ödemesi yapılıyor. Ekonomik olarak bir geliri olmayan ev hanımları bu durumlarını belgelemek koşulu ile bu fırsattan yararlanabilecekler. Resmi olarak yapılan açıklamaya göre ocak ayında başvurular başladı. Böylece PTT ev hanımlarına özel kampanyalarına Ocak ayında da devam edecek! Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de

PTT Ev Hanımlarına Özel Kredi Başvuru Şartları


Birçok ev hanımının dikkatini çeken PTT özel kredisine başvuru yapmak için bazı şartları karşılıyor olmanız gerekmektedir. İlk olarak T.C. vatandaşı olmanız gerekiyor. Ayrıca gelir almadığınıza dair belgeniz olması ve üzerinize araba, arsa veya ev olamaması gerekmektedir. 
Bir kredi çeşidi olmasına karşın bu kredi türünde kredi puanınıza bakılmaksızın şartları sağlayan herkes yararlanabilir. Kredi notunuz düşük olsa dahi yararlanma imkânınız bulunmaktadır. Ayrıca en az 6 ay boyunca çalışmamış olmanız ve başvuru tarihleri arasında sigortanızın olmaması da diğer şartlar arasında bulunmaktadır. İşte PTT kredisine yapılacak başvuruya dair ayrıntılar!

Ev Hanımlarına Özel PTT Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır?


Bu krediden yararlanmak isteyen ev hanımları SMS yoluyla başvuruda bulunabiliriler. Dileyen müşteriler ise PTT şubelerine giderek de başvurularını yapabilmektedir. SMS yoluyla başvuru yapmak isteyen müşteriler T.C. kimlik numaralarını yazarak 3050 numarasına mesaj atması gerekmektedir. 
Yapılan bu başvuru PTT destekli Aktif bank başvurusu olacaktır. Daha sonra yaklaşık 24 saat içerisinde uygun bulunmanız halinde onay mesajı aynı numara üzerinden cep telefonunuza iletilecektir. Onaylanan kredilerinizi PTT şubelerine giderek teslim alabilirsiniz. Dilerseniz de banka veya hesap kartlarınızı tanımlatıp PTT şubesini arayıp bilgi verdikten sonra mobil bankacılık üzerinden de çekim işlemi yapabilirsiniz.


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR