Pinhani’nin Şarkısını Seslendiren İzzet Yıldızhan Ortalığı Fena Karıştırdı…

Pinhani’nin Şarkısını Seslendiren İzzet Yıldızhan Ortalığı Fena Karıştırdı…
YAYIN TARİHİ: 23.04.2021 18:40:00

Pinhani'nin geçtiğimiz aylarda dinleyicilerle buluşturduğu yeni şarkısı 'Dünyadan Uzak' kısa sürede müzik dünyasında gündem oldu. Son olarak İzzet Yıldızhan’ın şarkıyı yorumlaması ise sosyal medyada tepki çekti…

Pinhâni’nin geçen aylarda dinleyicilerle buluşturduğu yeni şarkısı ‘Dünyadan Uzak’ kısa sürede müzik dünyasında gündem oldu. Pop-rock soundunda müzik üreten grubun kısa sürede hit olan şarkısını arabesk bir yorumla yeniden yayınlanan İzzet Yıldızhan, sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden oldu. Yıldızhan yorumuyla yayınlanan şarkı ilk haftasında 60 bin dinlendi.

“KİMSEYE ŞARKI İÇİN ZULÜM ETMEK İSTEMİYORUZ”

Kendilerine yönelik ‘şarkıyı herkese sattılar’ iddialarına yanıt veren Pinhâni, Twitter’dan şu açıklamayı yaptı:


“Bugüne kadar yayımlanmış herhangi bir şarkımız için kimseye para karşılığında izin vermedik. Herkes şarkı yazamıyor, gerekmedikçe kimseye şarkı için zulüm etmek istemiyoruz. İsteyenler şarkılarımızı söyledi, karışmadık, hepsi bu. Hem daha çok şarkımız var, yazılmamış, söylenmemiş…”

İzzet Yıldızhan’ın şarkıyı yorumlamasının ardından Pinhani grubuna yönelik eleştiriler gelmeye başladı. Pinhâni'ye yönelik tepkilerden bazıları şu şekilde:
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER