Pınar Altuğ’dan Mutlu Aile Paylaşımı: Aile Her Şeydir…

Pınar Altuğ’dan Mutlu Aile Paylaşımı: Aile Her Şeydir…
YAYIN TARİHİ: 23.04.2021 18:13:00

Oyuncu Pınar Altuğ'un yaptığı paylaşımlar her zaman takipçileri tarafından büyük beğeni alıyor. Son olarak kızı Su ve eşi Yağmur Atacan ile birlikte aile pozu veren Altuğ paylaşımına, "Aile her şeydir" notunu düştü.

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ, 13 sene önce evlendiği eşi Yağmur Atacan ve kızı Su ile paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Altuğ, son olarak eşi ve kızıyla olan fotoğrafını takipçileriyle paylşarak, “Ailem... Aile her şeydir" ifadelerini kullandı. 

Instagram'da 1 milyondan fazla takipçisi bulunan Pınar Altuğ'un gönderisi 75 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum aldı. Pınar Altuğ’un kızını görenler, Su Atacan’ı babası Yağmur Atacan’a benzettiler.
"SOKAKTA OTURMAKTAN CANIMIZ ÇIKTI"

Öte yandan ünlü oyuncu, geçtiğimiz haftalarda Bebek'te objektiflere takılmıştı. Koronavirüs pandemisiyle ilgili konuşan Pınar Altuğ, "Bol bol kızım, eşim ve arkadaşlarımla evin bahçesinde vakit geçiriyorum. Sokakta oturmaktan canımız çıktı artık. En kalın kazaklar, montlar ve sosyal mesafe ile oturuyoruz" diye konuşmuştu.


Pandemi döneminde paylaştığı videolarla takipçilerini eğlendiren Altuğ, "Amaç insanları biraz olsun eğlendirmekti. Benim de beklemediğim kadar ilgi oldu" demişti.
"BENİM HAVAMI ALMAYA BAŞLADI"

Su ile ilgili konuşan Pınar Altuğ, kızının küçükken babası Yağmur Atacan'a benzediğini ancak zamanla kendisinin havasını aldığını dile getirerek, "Küçükken daha çok babasına benziyordu. Büyüdükçe daha çok benim havamı almaya başladı. Aslında halasının kopyası. Baba ile hala çok benziyor" ifadelerine yer vermişti.
“BENİM GİBİ ALAYLI DEĞİL OKULLU OLACAK”

Kızının oyunculuğa meyilli olduğunu da belirten Pınar Altuğ, konuyla ilgili şunları söylemişti:
“Doğduğu günden beri set ortamını bilen bir çocuk. Gönlünde var ama bu işi yapacak ise benim gibi alaylı olmayacak, okullu olacak. Alaylı ile okullu arasındaki farka karar verecek olan kişi ben değilim.

Ben çok şanslıydım. Tamer Karadağlı gibi bir isimle çalıştım. Bana hiç üstten bakmadı. Hep destek oldu. Zeyno Gönenç de aynı şekilde öyle.... Ben çok özel bir yerdeydim ve elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Fakat okullu olmak isterdim.”

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER