Peynir Ekmek Gibi Satılıyor! 25 Yaş Şartıyla Alınacak! Günde 20 TL'ye TOKİ'den 2+1 Daire Alın...

Peynir Ekmek Gibi Satılıyor! 25 Yaş Şartıyla Alınacak! Günde 20 TL'ye TOKİ'den 2+1 Daire Alın...
YAYIN TARİHİ: 31.01.2022 08:59:00

TOKİ ev sahibi yapmaya devam ediyor! 2022 yılında da TOKİ’nin çok sayıda kampanyaya imza atacağı ifade ediliyor. Bu kapsamda TOKİ’den 2+1 daire almayı isteyenlerin karşısına çok sayıda farklı alternatif seçenek de çıkıyor! Sadece 25 yaş şartının bulunduğu 2+1 dairelerden son birkaç tanesinin kaldığı ifade ediliyor! İşte bu cazip kampanyaya dair merak edilen ayrıntılar!

Günde 20 TL’ye kim ev almak istemez ki? TOKİ konut satışlarına başladı bile! Günde sadece 20 TL ödeyerek TOKİ’nin 2+1 konutlarından alabilirsiniz! Üstelik bunun için sadece 25 yaş şartına uygun olmanız yeterli olacak! Toplu Konut İdaresi farklı şehirlerde uygun bütçeli konut kampanyalarına imza atmaya devam ediyor! Bilindiği üzere TOKİ 2021 yılında çok sayıda kişiyi ev sahibi yapmıştı. 2022 yılında da TOKİ’nin pek çok vatandaşı ev sahibi yapacağı ifade ediliyor! Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'deTOKİ toplamda 7 farklı kentte konut satışı gerçekleştirecek! Konut satışları için herkes başvuruda bulunabilecek. Sadece 25 yaş üstü olmak, başvuru yapabilmek için yeterli olacak! Ödeme planı son derece cazip koşullarda olan bu konutlara olan ilginin de oldukça fazla olduğu biliniyor. Sadece günde 20 TL’lik bir bütçeyle sahip olabileceğiniz bu konutlar, yeni mimarisiyle de dikkat çekiyor!


TOKİ Konutları İçin Başvuruda Geç Kalmayın!


Siz de TOKİ konutlarından almak istiyorsanız hızlı bir şekilde başvuruda bulunmalısınız. Bunun için ilk önce kendi bulunduğunu kentte satışa sunulan TOKİ konutlarının bulunup bulunmadığını kontrol etmelisiniz. Sonrasında varsa kendi şehrinizde bulunan konut satışları için başvuru tarihlerini kaçırmamalısınız! Üstelik başvurunuzu son derece kısa bir süre içerisinde tamamlayabilirsiniz!TOKİ konutları için başvuruda bulunmayı istiyorsanız ilk önce E-Devlet üzerinden giriş yapmalısınız. Sonrasında karşınıza çıkan formu doldurarak başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra başvuru ücretini ödemeyi unutmamalısınız. Sonrasında TOKİ tarafından düzenlenen kuraya katılacaksınız. Kurada isminiz çıktığındaysa size sunulan ödeme planına imza atmalısınız! Bu aşamadan sonra ödemelerinizi düzenli olarak yapmaya da mutlaka dikkat etmek durumundasınız! Böylece tam da bütçe dostu bir şekilde konut alabilirsiniz!


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR