Pelin'le yasak aşk iddialarından sonra... Masterchef Danilo Zanna ve eşi Tuğçe barışıyor kriz çıktı!

Pelin'le yasak aşk iddialarından sonra... Masterchef Danilo Zanna ve eşi Tuğçe barışıyor kriz çıktı!
YAYIN TARİHİ: 24.11.2021 09:32:00

​Masterchef Danilo Zanna ve eşi Tuğçe barışıyor kriz çıktı! Pelin'le yasak aşk iddialarından sonra... Öncesinde pek çok programda yer alsa da asıl patlamayı atv ekranlarında yayınlanan ve Türkiye'de yaşayan bir kaç erkeğin yer aldığı Elin Oğlu programıyla yaptı Danilo Zanna. Kırık Türkçesi, sempatik tavırlarıyla kalpleri çalan Milli İtalyan damat sonrasıdan filmlerde bile rol aldı. 

Her şey Danilo Zanna'nın katıldığı Elin Oğlu adlı programla başladı. Eşi Tuğçe Demirbilek Zanna için Türkiye'ye yerleşen Danilo Zanna hayatını burada kazanmak için kolları sıvadı. Bir de Türklerin misafirperverliğini de arkasına alan Danilo Zanna ekranlarda yemek programları yapsa da şöhreti Elin Oğlu'yla yakaladı. Sonrasında Masterchef jürisi olan Danilo Zanna işte kazandı ama aşkta kaybetti. Kısa bir süre önce boşanacaklarını açıkladı ünlü çift. Ancak şimdi de barışma sinyalleri verdikleri iddia ediliyor. Danilo şefin Pelin Zaman'la yasak aşk iddialarından sonra barışa geliyor mu? 

Öte yandan pek çok yemek programı yapan, bazı gündüz kuşağı programlarına da şef olarak çıkıp yemek yapan Danilo Zanna, Masterchef'in 1. sezonunda jüri üyeliği yapan Hazer Amani'nin, o dönem evli olduğu halde şarkıcı Sıla'yla uygunsuz yakalanmasıyla yarışmadan gönderilmesinin ardından, Masterchef'in 2. sezonundan itibaren jüri koltuğuna oturan isim oldu.

Herkes kırık Türkçe'siyle bu işin nasıl olacağını merak ederken Danilo Zanna bir kez daha kalpleri çaldı. Somer Sivrioğlu ile Mehmet Yalçınkaya arasındaki en anlayışlı isim olan Danilo Zanna, Türk mutfağına olan tutkulu aşkını Masterchef'le göstermeyi başardı ve rüştünü tüm Türkiye'ye ispatladı.

Masterchef'in ardından Danilo Zanna şöhret basamaklarını 2'şer  3'er adım çıkmaya başladı. Sosyal medyada her paylaşımı olay olan Danilo Zanna sonrasında ulusal kanallarda reklam filmlerinde boy göstermeye de başladı. Deyimi yerindeyse paraya para demiyor özellikle Masterchef'in ekranlarda olduğu 6 ay boyunca sürekli konuşulan isimlerden biri oluyordu


Sonrasında bir anda skandal iddialar kol gezmeye başladı. Danilo Zanna ile Masterchef yarışmacısı Pelin Zaman'ın yasak aşk yaşadığı iddia ediliyor hatta Masterchef izleyicileri, Danilo Şef'in Pelin'e olan tavırlarının bile daha farklı olduğunuu gördüklerini söylüyorlardı. Bu iddialardan çok kısa bir süre sonra kara haber geldi. Danilo Zanna ve eşi Tuğçe Demirbilek Zanna sosyal medya hesaplarından boşanacaklarını duyurdu. Türkiye'nin gıpta ile baktığı bu çiftin ayrılık haberi sevenlerini hayal kırıklığına uğratırken bir yandan da Pelin Zaman'la olan yasak aşk iddialarını iyice kuvvetlendirdi. 

Sonrasında Tuğçe Demirbilek Zanna'nın yaptığı bazı paylaşımların imalı olduğu ve ihanet iddialarını tasdiklediği iddia edildi. Ancak Tuğçe Demirbilek Zanna bu iddiaları yine bir sosyal medya paylaşımıyla reddetti. Şu günlerde Zannalar hakkında yeni bir iddia kol gezmeye başladı. Bu kez üzen bir haber değil sevindiren bir haber.Sosyal medyada ortada atılan iddialara göre Zannalar yeniden barışabilir. Tuğçe Demirbilek Zanna'nın soyadını hala değiştirmemesi, çiftin boşanma süreci hakkında herhangi bir açıklama yapmaması barışma ümitlerini güçlendiriyor. Sosyal medya kullanıcıları çiftin fotoğraflarına 'Bir şans daha verin! Siz çok güzel bir çiftsiniz', 'Soyadını hala değiştirmemiş umut var'' gibi yorumlar yapmaya devam ediyorlar.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER