'Pelin'in şarkıcı sevgilisi kamufle' Masterchef Danilo Zanna eşi Tuğçe'yi Pelin Zaman'la mı aldattı?

'Pelin'in şarkıcı sevgilisi kamufle' Masterchef Danilo Zanna eşi Tuğçe'yi Pelin Zaman'la mı aldattı?
YAYIN TARİHİ: 6.11.2021 09:55:00

​Masterchef Danilo Zanna eşi Tuğçe'yi Pelin Zaman'la mı aldattı? 'Pelin'in şarkıcı sevgilisi kamufle'... Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbilek Zanna'nın boşanma haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Her defasında mutluluklarını cümle aleme duyuran Zannalar'ın boşanma haberi ağızları bir karış açık bırakırken, Tuğçe Demirbilek öyle şeyler paylaşıyor ki adeta 'ihanet' iddialarını doğrular nitelikte. Öte yandan sosyal medyada Danilo Zanna'nın Masterchef yarışmacılarından Pelin Zaman'la yakınlaştığına dair iddialara kol geziyor.

Tuğçe Demirbilek ile evlendikten sonra Türkiye'ye yerleşen sonrasında atv ekranlarında yayınlanan Elin Oğlu programına katılarak şöhret kazanan Danilo Zanna'nın bir sonraki durağı Masterchef'in jüri üyeliği olmuştu. Masterchef sonrasında şöhretine şöhret katan Danilo Zanna şu an ne kazanıyorsa hepsini oğlu Zeno'nun da annesi olan Tuğçe Demirbilek Zanna'ya borçlu. Çiftin gıpta ile bakılan evliliklerine nazar değdi ve çift boşanma kararı aldı. Ya da Danilo Zanna eşi Tuğçe Demirbilek'i aldattı mı? Bazı sosyal medya kullanıcıları Pelin ve Danilo'nun yakınlaştığını iddia ediyor. İşte detaylar... 

2012 yılında evlenen ve 2013'te oğulları Zeno Tibet'i kucaklarına alan MasterChef'in sevilen şefi Danilo Zanna ile eşi Tuğçe Demirbilek geçtiğimiz ay boşanma kararı aldıklarını duyurmuşlardı. Herkesi şoke eden bu açıklamanın ardından ayrılığın altında şiddetli geçimsizlik olduğu söylense de ihanet iddiaları da sosyal medya dolaşıyor. Ayrıca Tuğçe Demirbilek her ne kadar 'imalı' değil dese de yaptığı paylaşımlar kafa karıştıran cinste. Tuğçe Demirbilek o paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. 


'BEN AĞLARKEN GÜLEN...' 

Danilo Zanna'nın eşi Tuğçe Demirbilek sosyal medyada imalı olarak nitelendirilen paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Fotoğrafa 'laf sokma yoktur' diye not düşse de sanki yaşadıklarını anlatıyor gibiydi. 


Çiftin ayrılıkları hakkında iş yoğunluğu, şiddetli geçimsizlik gibi iddialara ortaya atılsa da ihanet iddiaları ağır basıyor ve bu ihanetin bir kahramanının da Masterchef yarışmacılarından Pelin Zaman olduğu iddiaları sosyal medyada yüksek sesle dile getiriliyor. İşte o paylaşımlardann bir kaçı

Zaten ne olduysa buradan sonra oluyor. Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbilek'inn ayrılık haberinin ve bu yorumların ardından bir anda Pelin Zaman'ın şarkıcı sevgilisi pat diye ortaya çıkıyor, aşk pozları paylaşılıyor. Pelin Zaman'ın sevgilisinin şarkıcı Gökhan Akar olduğu ortaya çıkıyor. 

Bu gelişme sosyal medya kullanıcıları tarafından 'Pelin ile Danilo'nun arasında olanları kamufle etmek için uydurulmuş' olarak yorumlandı. Ayrıca Pelin Zaman ve Danilo Zanna hakkında da 'Danilo Şef, Pelin'e çok farklı bakmıyor mu?', 'Danilo, Pelin'e yazmıyorsa ben de kadın değilim', 'Danilo, Pelin'e yanık herhalde' gibi yorumlar yapıldı. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER