Pelin Öztekin’den Duygusal Paylaşım: Tam 40 Gün Oldu. Boşluğun Ansızın Vuruyor İçime…

Pelin Öztekin’den Duygusal Paylaşım: Tam 40 Gün Oldu. Boşluğun Ansızın Vuruyor İçime…
YAYIN TARİHİ: 22.04.2021 13:27:00

Geçtiğimiz ay kalp krizi sonrası babası Rasim Öztekin'i kaybeden Pelin Öztekin duygusal bir mesaj yayınladı. Öztekin babasına olan özlemini "Bağırsam duyar mısın? Duysan Gelir misin…” ifadeleriyle anlattı.

Tiyatro ve sinema oyuncusu Rasim Öztekin, geçirdiği kalp krizi nedeniyle 8 Mart'ta hayatını kaybetmişti. Usta oyuncunun kızı Pelin Öztekin, babasını vefatının 40. gününde sosyal medyada paylaştığı mesajla andı.

Pelin Öztekin mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Zamanla dediler.. Zaman? O kadar kifayetsiz kalıyor ki bu söz şu anlarda.. Ben söyliyim babiş, hiç zamanla geçmiyor gidişin hatta daha da derinleşiyor sensizliğim.”
“KEŞKE İÇİMİ ÇIKARIP KOYABİLSEM ÖNÜME”

“Gittiğin turne, çektiğin film diye kendimi kandırdığım boşluğun ansızın vuruyor içime. Keşke içimi çıkarıp koyabilsem önüme!

Ne yapıyorsun Peloş’ diye arayıp, sormayalı tam 40 gün oldu. Ben kime anlatacağım şimdi yaptığım salaklıkları, öf yaa bir de başıma bu geldi diye isyanımı. Başardığım işlerin aferini de sensiz yarım kaldı.”
“NEDEN HER ŞEY BU KADAR ZAMANSIZ!”


“Arkanda bıraktığın ayak izlerine basarak senin yolunda yürümeye devam ediyorum ama o ayakları yere sağlam bastığı için gurur duyduğun kızın bu aralar biraz yorgun, çaresiz. Sesimden anladığın tüm hislerim şimdi sessiz, içimde kocaman bir çığlık.”

“Bağırsam duyar mısın? Duysan gelir misin? Ahh be baba neden her şey bu kadar zamansız! Çook özlüyorum, çoook seviyorum seni..”
“BEN SONUNDA BÜYÜDÜM BABA”

Babasının vefatının birinci haftasında da duygusal bir yazı paylaşan Pelin Öztekin, şunları kaydetmişti:

“Her şey ne kadar hızlı, aynı gidişin gibi Babiş... Sanki dün kulağına 'Kal benimle, ben daha o kadar büyümedim' diye fısıldayan ben değildim. Sen yine erken davrandın kaptan! Yaka iğnesi gibi boynunda uyuttuğun, omuzunda taşıdığın, tekneden denize attığın, elinden tutup maça götürdüğün, babasını hayranlıkla sahnede izleyen, babasını ustası yapıp o yolda ilerleyen o minik kız çocuğu bir gecede büyüdü. Ben sonunda büyüdüm baba...

Bugün bir hafta oldu, özlediklerinin, ustalarının, dostlarının yanına göçeli... Daha ne çok anı biriktirip, yaşananlara gülüp geçecektik. Sen yine bana akıllar verecektin, ben 'Offf baba yaaa' diye şımarıklık yapacaktım. Fazla erken değil miydi bu didişmeleri bırakıp, gitmek için? Sen benim ilk aşkım, kahramanım, hayranı olduğum dayanağımdın...”

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER