Param Yok Diyorsanız! Bankalar Harekete Geçti! 48 Bin TL’nizi Alın, 3 Ay Ödeme Yapmayın!

Param Yok Diyorsanız! Bankalar Harekete Geçti! 48 Bin TL’nizi Alın, 3 Ay Ödeme Yapmayın!
YAYIN TARİHİ: 9.02.2022 12:31:00

Peş peşe açıklama yapıldı. 48.000 TL anında alabilirsiniz. Geçtiğimiz senelerde ekonomi piyasalarında yaşanan kötü haberler sonrasında, çoğu tüketim ürününe yüksek oranlı zamların yapılmasına sebep oldu. Yeni devre ile eş güdümlü hem asgari ücrete buna bağlı olarak memur ve emekli maaşlarına zamlar yapılmış olmasına rağmen, artan tüketim ürünlerinin fiyatları karşısında çaresiz kalan vatandaşlar, nakit sorunu çekmeye başladılar.

Yeni devre ile eş güdümlü ellerine daha çok para geçiyor olmasına karşın ürünlerin çoğalan fiyatları yüzünden alım kuvveti düşmüş olan vatandaşlar, ellerinde para kalmaması nedeni ile gündelik gereksinimlerini bile karşılamak konusu ile ilgili güçlük çekmeye başladılar. Vatandaşlar, nakit gereksinimlerini en makul şekilde çözüme kavuşturabilmenin yollarını arar iken hem kamu bankaları hem de özel bankalar, nakit sorunu çeken vatandaşlar amacıyla özel olarak ihtiyaç kredisi kampanyası geliştirdiklerini duyurdular. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de

Halkbank Dijital Kredi Kampanyası!


Kamu bankası olarak hizmet vermeye devam eden Halkbank, yeni devre ile eş güdümlü hem kendi müşteri miktarını arttırabilmek hem de nakit sorunu çeken yurttaşların problemlerini çözüme kavuşturabilmek adına dijital kredi kampanyasını geliştirdi. Yeni devre ile eş güdümlü ilan edilmiş olan Halkbank dijital kredi Kampanyası, kişilerin büyük ilgisi ile karşılaştı. Halkbank doğrultusundan duyurulmuş olan dijital kredi kampanyasına göre 48 bin TL’ye kadar nakit gereksinimi olan vatandaşlar 36 ay, 48 bin TL’nin üstünde nakit gereksinimi olan vatandaşlar 36 ay vade seçeneklerinden hemen sebeplenecektir. 


Vakıfbank 90 Gün Ertelemeli Dijital Kredi Kampanyası


Kamu bankası olarak hizmet veren bir başka banka olan Vakıfbank, yeni dönem bağlamında 
90 gün ertelemeli olarak yararlanılabilecek olan dijital kredi kampanyasını duyurdu. Banka 48 bin TL’lik ihtiyaç kredisi istekleri amacıyla şu şekilde bir hesaplama tablosu meydana koydu:


 

TEB Bank Dijital Kredi Kampanyası


Özel banka olarak hizmet veren TEB, yeni devre dijital kredi kampanyası geliştirdiğini duyuran bankalardan biri oldu. Banka, 48 bin TL’lik ihtiyaç kredisi istekleri amacıyla şu şekilde bir hesaplama tablosu meydana koydu:


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR