Paralar Üst Üste Veriliyor! T.C Kimlik Kartınızla Gidin 8.000 TL Hemen Alın! Ocak Sonuna Kadar....

Paralar Üst Üste Veriliyor! T.C Kimlik Kartınızla Gidin 8.000 TL Hemen Alın! Ocak Sonuna Kadar....
YAYIN TARİHİ: 17.01.2022 10:29:00

Emekli olanlar 8.000 TL ye kadar nakit ödeme hemen alacak. Ödemeler az evvel başladı bile. Emekli olan milyonlar 8.000 TL ödemeyi bankalardan hemen onay alarak alabilecek. Ödemeler biraz evvel başlamış bulunuyor. 8.000 TL limitinde olan ödemeler amacıyla bankalardan süratli şekilde kredi alabiliyorsunuz. Bu anlamda vatandaşlar nakit gereksinimlerini hemen karşılıyor. Emekli olan vatandaşlar arasından belirli olan şartları yerine getirenler bu ödemeden yararlanacaklar. Krediyi alan vatandaşlar 3 ay ödeme yapmayacak ve 36 ayda geri ödeyecek. 

Son dakika haberleri geldi. Emekliye 8.000 TL ödeme biraz önce başladı. Emekli vatandaşlarımız arasında nakit ihtiyacı olan varsa hemen başvurabilir. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de 

PTT VE AKTİF BANK 8.000 TL VERİYOR


PTT ve Aktif Bank işbirliği ile 8.000 TL bağlamında ödeme hesaplarınıza yatıyor. Nakit almak isteyen vatandaşlar kredi alabilmek için PTT ve Aktif Bank müşterisi olması yeterlidir. Bu krediden sizlerde faydalanmak isterseniz PTT ve Aktif Banka kimlik ile giderek başvuru yapmanız yeterli olur. Böylelikle 8.000 TL kredinizi alabilirsiniz. Öte yandan başvuru yapmak isteyenler cep telefonlarını kullanarakta başvuru şansı elde edebilirler. Cep telefonunuzdan SMS ile 3050'ye mesaj atarak krediye başvuru yapabilirsiniz. 

AKBANK 8.000 TL VERİYOR

Akbank ülkemizde yer alan özel bankalar arasında en fazla ve çabuk kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Bu anlamda müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla kredi kampanyası düzeliyor. İçinde bulunduğumuz pandemi koşulları ve vatandaşların ay sonunu getirmekte oldukça zorlanması sonrasında bankalar kredi limitlerini arttırma yoluna gitti. Akbank direct uygulaması bağlamında oldukça kolay şekilde kredinizi alabilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden mesaj atmanız sonrasında onay mesajı telefonunuza geliyor. Akbank ve PTT müşterilerini memnun etmek için ve nakit ihtiyaçlarını karşılamak için kampanyalar yapmaya devam ediyor. Yeni kampanyalardan haberdar olmak için ise PTT ve Akbank resmi internet sitelerine girerek kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR