Pandemi Döneminde 1 Saat İçinde Nakit Alacağınız Bankalar, Kampanyalarını Güncelledi

Pandemi Döneminde 1 Saat İçinde Nakit Alacağınız Bankalar, Kampanyalarını Güncelledi
YAYIN TARİHİ: 13.07.2021 10:25:00

Pandemi Döneminde 1 Saat İçinde Nakit Alacağınız Bankalar, Kampanyalarını Güncelledi. Sizlerde bu kampanyalara katılarak onay alabileceksiniz. İşte detaylar...

Pandemi Döneminde 1 Saat İçinde Nakit Alacağınız Bankalar, Kampanyalarını Güncelledi. Sizlerde bu kampanyalara katılarak onay alabileceksiniz.

Pandemi döneminde özellikle kredi ihtiyacı olan kişilerin başvuru yaptıkları banka şubeleri hızlı bir şekilde artık sonuç veriyor. Özellikle acil paraya ihtiyacınız olduğu zaman bir saat içinde kredi onayı alabilir ve hemen kredinizi de aynı dakika içerisinde kullanabilirsiniz. Krediler ihtiyaç kredisi olarak müşterilere sunulmaktadır.


Her bankanın kendi politikasına göre verilen bu krediler de belirli faiz oranları ile birlikte belirli limit oranları sizlere sunulur. Bazı bankalar 50.000 TL'ye kadar kredi imkanı sağlarken, bazı bankalar 100.000 TL ve 200 bin TL'ye kadar da kredi vermektedir.

Sizlerin ihtiyacına göre verilecek olan bu krediler de bir saat içinde hızlı bir şekilde onay olacağınız bankalara sizin için araştırdık. Sizlerde bu bankalar üzerinden kredi notunuzun uygun olması durumunda hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. Onaylanan Kredi hemen kullanılır. Alacağınız ihtiyaç kredilerinde 36 ay vadeye kadar da ödeme tablosu oluşturabiliyorsunuz.

QNB Finansbank anında onaylı ihtiyaç kredisi başvurusu

Anında kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ve hızlı bir şekilde ne kadar onay aldığınızı görmek istiyorsanız Finansbank üzerinden bu kredi başvurusunu yapabilirsiniz/ Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere hemen ne kadar onay aldığınızı sms ile söyler/ SMS ile kredi başvurusu yapacak olan kişiler kendi kimlik numaralarını 50/30 numarasını mesaj atarak göndermeleri yeterli olacaktır. İhtiyaç kredisi başvuru yapacak olan kişiler mesaj attıkları cep telefonlarına anında ne kadar onay yazdıklarını görürler. Onaylı mesaj ve kimliğiniz ile birlikte en yakın Finansbank şubesine giderek bu krediyi kullanabilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığı ile beraber de hemen kredi kullanmanız mümkündür. İnternet bankacılığı kullanıyorsanız 5 dakika içerisinde onay alıp 5 dakika içerisinde de kredinizi hesabı atabilirsiniz.

ING Bank anında onaylı kredi kampanyası

ING Bank üzerinden de anında onaylı kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Banka kredi başvurusunu internet bankacılığı üzerinden yapan müşterilere daha düşük faizler de ve masrafsız olarak kredi seçeneklerinden yararlandırmaktadır. Sizde ING Bank üzerinden kredi başvurusu yapacaksanız, kredi notunun yüksek olması durumunda bu bankanın internet sitesine girerek internet ihtiyaç kredisi başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Kredi başvurusu sonrasında hemen sonra sonuç sizlere verilir. Sonuç olumlu olursa kredinizi banka şubesinden kullanabileceksiniz.


Ayrıca da ING Bank mobil uygulaması üzerinden de yapacağınız Kredi başvurularında onay almanız halinde kredinizi bankaya gitmeden hemen hesabınıza atabilirsiniz. ING Bank müşterilerine özel olarak verilen online krediler de sizin kredi notunuza göre de faiz oranı uygulanmaktadır.

Denizbank üzerinden Anında onay alacağınız ihtiyaç kredisi

55 bin TL'ye kadar hemen onay almak istiyorsanız, DenizBank SMS kredi başvurusu yapmanızı öneriyoruz. DenizBank SMS kredi başvurusu 1200 ve üzerinde kredi notu olan müşterilere sunulan bir hizmettir. Sizde daha önce bankalarla aranız iyi ise kimlikle hemen aynı gün içinde kredi kullanmak istiyorsanız, cep telefonunuzu mesaj kısmına giriniz. Buraya Kredim yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazın ve 32/80 numarasına gönderin. Bu gönderim sonrasında banka 55 bin TL'ye kadar sizlere kredi imkanı sağlayacaktır. Onaylı olan kredinizi en yakın banka şubesinden sadece kimliğinizi götürerek kullanabilirsiniz. Kredi onayı aldığınız limit kadar kredinizi 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak da kullanabiliyorsunuz. Ayrıca Denizbank mobil uygulamasına girerek de bu bankadan kredi başvurusu yapabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER