Oyuncu Pınar Deniz: Hayatımın Dönüm Noktası Oldu. O Çaresizliği Hiç Unutmayacağım…

Oyuncu Pınar Deniz: Hayatımın Dönüm Noktası Oldu. O Çaresizliği Hiç Unutmayacağım…
YAYIN TARİHİ: 23.04.2021 17:45:00

Kırmızı Oda dizisindeki Nazlı karakteriyle karşımıza çıkan Pınar Deniz, verdiği röportajda son dönemde yaşadığı zor günleri anlattı. Deniz,“Tüm ailemin hastanede yatmasını ve yaşadığımız çaresizliği hiç unutmayacağım.” dedi.

Başrolünü üstlendiği “Aşkın Kıyameti” adlı filmin çekimlerine başlayan Pınar Deniz, Alem dergisinin yeni sayısı için objektif karşısına geçti.

Oyuncu, dergiye verdiği röportajda hayatındaki üç dönüm noktasını şöyle anlattı: “Lise 3’te felsefeyle tanıştım. Hayata bakış açımın değiştiği, büyüdüğümü hissettiğim ilk yıldı. ‘Vatanım Sensin’ dizisinde oynamak hem kariyer hem mental anlamda dönüm noktamdı. Tüm ailemin COVID-19 yüzünden hastanede yatmasını ve bizim evde yaşadığımız çaresizliği de hiç unutmayacağım. Hayata baktığım yeri güçlendirdi ve ne kadar ‘an’dan ibaret olduğumuzu daha iyi anladım.”
“YURT DIŞINA GİTMEYİ ÖZLEDİM”


Hakkında merak edilenleri anlatan Pınar Deniz, seyahat etmeyi çok sevdiğini belirterek şu açıklamalarda bulundu: “Ben kendime ‘köksüzüm’ derim. İçimde hep bir gitmek duygusu var. Yurtdışına gitmeyi çok özledim. Bir an önce bu günleri atlatıp özgürce uçalım istiyorum.” 

Oyuncu, gelecek planları hakkında ise, “Bilmiyorum. Artık geleceğe dair büyük cümleler kurmuyorum. Yoldayım ve karşıma çıkanı olduğu gibi kabul ettiğimde beni şaşırtacak ya da öğreneceğim çok fazla şey oluyor zaten. Spesifik olarak Afrika’ya gitmek çok istiyorum. Dünyanın her yerinde belli dönemlerde yaşayıp orada kendimi yerel halktan biri gibi hissetmek istiyorum.” ifadelerine yer verdi.
“BİR OLMA YOLCULUĞU AŞK”

“Hayatımın karışık, yoğun ama güzel bir dönemindeyim. Hem özel hem iş hayatımda yaşadıklarım bana çok şey öğretiyor” diyen Pınar Deniz, aşkı nasıl tanımladığı sorusuna ise, “Belli bir tanımım yok aslında. Yaşadığım şeye isim koymayı sevmiyorum ama o mide ağrısı, yemek yiyememe, sürekli onu düşünme hali bende de oluyor. Bir olma yolculuğu benim için aşk.” diyerek cevapladı.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER