Oryantal yapıp Habertürk'ten kovuldu ayak... Hande Sarıoğlu'ndan silikon savunması 'seksi severim'

Oryantal yapıp Habertürk'ten kovuldu ayak... Hande Sarıoğlu'ndan silikon savunması 'seksi severim'
YAYIN TARİHİ: 10.11.2021 10:53:00

​Hande Sarıoğlu'ndan silikon savunması 'seksi severim' Oryantal yapıp Habertürk'ten kovuldu ayak... Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri Hande Sarıoğlu hiç kuşkusuz. Instagram'da yaptığı oryantal dansı sonrası Habertürk'ten kovulan spikerlik kariyeri sona eren Hande Sarıoğlu'na kovulmak rahatlık getirdi. Meme silikonu taktıran, Youtube'da program yapmaya başlayan Sarıoğlu, şimdilerde dişiliğinin ekmeğini yiyor.

Habertürk'teki spikerlik kariyeri, Instagram hesabında yaptığı oryantal dansı sonrası biten ve kovulan Hande Sarıoğlu, soluğu Youtube'da almıştı. Şimdilerde Sports Digitale adlı Youtube kanalında Ertan Süzgün ile program sunan Hande Sarıoğlu, seksapalitesini kullanarak prim yapıyor. Geçtiğimiz günlerde ayaklarını yıkatan Hande Sarıoğlu bol bol dekolte giymeyi de ihmal etmiyor. Sarıoğlu'ndan bu dekoltelere ilginç bir savunma geldi. Bakın neler dedi neler.

Sports Digitale adlı Youtube kanalında, Habertürk'ten kovulduktan sonra program yapmaya başlayan Hande Sarıoğlu ve partneri Ertan Süzgün, adlarından sık sık söz ettirmeye devam ediyor. Ayak yıkayan, liseli olan akla gelebilecek her şeyi yapan ikili adından daha çok söz ettirecek gibi. 

Oğuzhan Uğur'un Youtube kanalında Pinç programına konuk olan Hande Sarıoğlu çok konuşulacak açıklamalara imzasını attı. Ancak en çok dikkat çeken açıklamaları kısa süre önce yaptırdığı meme silikonlarıyla ilgili olanlardı. Sık sık dekolteli paylaşımlar yaptığı bilinen Hande Sarıoğlu'nun açıklamlarının her satırı ayrı bir olay.

Kendisine yapılan dekolte eleştirilerine açtı ağzını yumdu gözünü Hande Sarıoğlu. Hande Sarıoğlu'nun ifadeleri şu şekilde  "Siz erkekler üstsüz dolaşabiliyorsunuz. Biz bir tane dekolte giyiyoruz, bize denmedik laf kalmıyor. Ben bu göğüslerin parasını verdim aldım. İstediğim gibi de dekoltesini giyerim arkadaşım"

Hande Sarıoğlu'nun sözleri sadece bununla sınırlı kalmadı. Göğüs silikonlarını savundukça savunan Hande Sarıoğlu 'seksiliği' sevdiğini söyledi ve sözlerine şöyle devam etti "Ben seksiyim. Ben seksi kadın severim. Seksi kadın alerjisi olan kadınlar da var" 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER