Ortalığı karıştırdı sonra buhar oldu ‘yılın skandalı!’ Ebru’yu, Hadise’yle aldatmıştı! Reza Zarrab

Ortalığı karıştırdı sonra buhar oldu ‘yılın skandalı!’ Ebru’yu, Hadise’yle aldatmıştı! Reza Zarrab
YAYIN TARİHİ: 2.01.2022 14:34:00

Uzun bir tedavi sürecinden sonra ekranlara geri dönen Seren Serengil, döner dönmez bombayı patlatmış ve ‘Hadise, yakın arkadaşı Ebru Gündeş’in eşi Reza Zarrab’la aşk yaşadı’ iddiasını yılın skandalı ilan etmişti. İddialar ortaya çıktığın Hadise yalanlamış ancak Ebru Gündeş sessiz kalmıştı. Sırra kadem basan Reza Zarrab, Seren Serengil’in bu sözleri sonra merak konusu oldu. Reza Zarrab şimdilerde neler yapıyor? 

2021 yılının en çok konuşulan konularından biri Hadise’nin yakın arkadaşı Ebru Gündeş’in eşi Reza Zarrab’la aşk  yaşadığı haberiydi. Hadise bu iddiaları kesin bir dille reddetti. Ancak Ebru Gündeş cephesinden hiçbir açıklama gelmedi. Ancak Ebru Gündeş’in konuşmaması, sonrasında Hadise’nin O Ses Türkiye’den ayrılması iddiaların doğruluk oranını iyice artırdı.

Geçtiğimiz günlerde yakalandığı hastalık nedeniyle tedavi gören Seren Serengil, geçirdiği operasyonun ardından sağlığına kavuştu ve kendisini televizyona attı. Yorumcusu olduğu programda ‘Hadise-Ebru Gündeş-Reza Zarrab’ iddialarını ‘yılın en büyük rezaleti, korkunç.’ Olarak değerlendirdi. Seren Serengil’in konuyu tekrar açmasının ardından Reza Zarrab şimdilerde neler yapıyor merak konusu oldu. Buralarda ortalığı karıştıran Reza Zarrab şimdilerde Miami’de gününü gün ediyor. 

Reza Zarrab adını Aaron Goldsmith olarak değiştirdi. Hala kara para aklama işi yaptığı iddia edilen Zarrab görünürde ise bir binicilik merkezi işletiyor ve Miami’de yaşıyor.  Zarrab’ın kalbi de boş değil. Şampiyon jokey Amanda Perkowski ile aşk yaşayan Zarrab’ı sevgilisi kimlik değiştirdiğini öğrenince terk etti. 

 

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR