Ortada ne Üç Kuruş kaldı nede Yasak Elma! Alparslan Büyük Selçuklu geldi tüm rakipleri sildi süpürdü

Ortada ne Üç Kuruş kaldı nede Yasak Elma! Alparslan Büyük Selçuklu geldi tüm rakipleri sildi süpürdü
YAYIN TARİHİ: 10.11.2021 10:40:00

​TRT1 izleyicisinin büyük umutlarla beklediği Alparslan Büyük Selçuklu 1. bölümüyle ekranların tozunu attı. Aynı gün ekranlarda olan Kalp Yarası, Üç Kuruş, Yasak Elma gibi tüm rakiplerini daha ilk bölümden ilk sıralardan sürüp süpüren dizi ekranlarda bomba bir giriş yaptı. Dizinin daha ilk bölümden aldığı sonuçlar herkesi şaşırtırken gelecek hafta sıralamada aynı şeyleri yaşanacağı tahmin edilmekte.

Uyanış Büyük Selçuklu'dan sonra aylardır beklenen Alparslan Büyük Selçuklu'nun nihayet ilk bölümü yayınlandı. Barış Arduç, Fahriye Evcen ve Mehmet Özgür'ün başrollerinde bulunduğu Alparslan Büyük Selçuklu daha ilk bölümüyle tüm dizileri reyting sıralamasından silip süpürdü. 

TOTAL, AB VE 20+ABC'DE RAKİP TANIMADI

Barış Arduç ve Fahriye Evcen'in oyunculuğuyla göz doldurduğu dizinin ilk bölümü hem Total hem AB hem de 20+ABC'de zirveye yerleşti.

Alparslan Büyük Selçuklu'nun hemen ardından FOX TV'nin dikkat çeken yapımı Yasak Elma 2. sırada yer aldı.

ÜÇ KURUŞ SIRALAMADA ALTLARDA


Show TV'nin Çukur'un yerine büyük umutlarla başlattığı Üç Kuruş dizisi ise Total'de beşinci AB'de dördüncü sırada kalmakla yetindi.

Türklere Anadolu'nun kapısını 1071 Malazgirt Savaşı'yla açan Sultan Alparslan'ın hayatını ve döneminde yaşanan olayları izleyiciye aktaran Alparslan Büyük Selçuklu'nun daha ilk haftadan bu kadar başarılı olması herkesi şaşırttı.

BARBAROSLAR'DAN DAHA FARKLI GELDİ

Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe'nin başrollerinde yer aldığı Barbaroslar dizisinden sonra Alparslan Büyük Selçuklu'nun aldığı bu sonuç gelecek haftalarda Yasak Elma, Kalp Yarası ve Üç Kuruş arasında kıran kırana bir mücadele yaşanacağını gösteriyor.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER