Öpüşme videosundan... Survivor Nisa’ya Barış yetmedi gitti yeni sevgilisini de Survivor’dan buldu!

Öpüşme videosundan... Survivor Nisa’ya Barış yetmedi gitti yeni sevgilisini de Survivor’dan buldu!
YAYIN TARİHİ: 11.11.2021 10:20:00

​Survivor Nisa’ya Barış yetmedi gitti yeni sevgilisini de Survivor’dan buldu! Öpüşme videosundan... Survivor’ın en olaylı sezonu olan 2020’nin en çok konuşulan isimlerinden biri Nisa Bölükbaşı’ydı. Hayli de olaylı bir Survivor geçirmişti. Herkese durup dururken küsmesi, inişli çıkışlı performansı, Sercan Yıldırım’la aşk dedikoduları derken Nisa Bölükbaşı bir anda sosyal medyanında da en çok konuştuğu isimlerden biri haline geldi. Nisa Bölükbaşı’nın konuşulması, Survivor’dan sonra daha daha arttı.

Survivor’ın gelmiş geçmiş en çok konuşulan isimlerinden biri de Nisa Bölükbaşı. İlginç tavırları, sık kaprisleri ve başarılı performansıyla adından söz ettiren Nisa Bölükbaşı, yarışmadaki kanka şampiyon Cemal Can Canseven’le yarışma sonrası papaz olmuştu. Yine yarışma sonrasında yarışmada kanlı bıçaklı olduğu Barış Murat Yağcı’yla aşk yaşamaya başlamış fakat sonra ayrılıp yine kanlı bıçaklı olmuştu. Nisa Bölükbaşı yine özel hayatıyla gündemde. Bölükbaşı’nın yeni bir aşka yelken açtığı ve bu isminde yine Survivor’dan olduğu söyleniyor. Zaten ikiliden görüntüler de geliyor. 


Çek Cumhuriyet’inde doğup, büyüyen genç isim bu kez de yarışmadaki kankası Cemal Can Canseven’le yaşadığı küslükle gündeme geldi. Tam bunun yankıları dinmişken bu kez de asıl bombayı patlattı. Bu bomba, Nisa’nın yarışmada kanlı bıçaklı olduğu hatta ‘sen neden Survivor’a geldin ki?’ gibi bir soruyu sorduracak kadar husumet beslediği, Barış Murat Yağcı’yla yaşadığı aşktı. Ancak gelin görün ki bu aşk olaylı başladığı gibi olaylı bitti.


Önce abi kardeş olduklarını söyleyen ikilinin sonrasında öpüşme videoları ifşa olmuştu. Çift sonrasında Alaçatı’da görüntülenmişti ve aşklarını sosyal medyadan ilan etmişlerdi. Her şey iyi hoş giderken sonra ne olduysa oldu Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı yollarını ayırdı. Hem de ne ayırmak. Birbirlerine sosyal medya üzerinden demediklerini bırakmadılar. Tam bunun da yankıları dindi derken, Nisa Bölükbaşı durdu durdu yeni bombasını patlattı.


Survivor’dan aşkı bulan ama sonra ayrılan Nisa Bölükbaşı yeni aşkını da Survivor’dan buldu. Hem de bu kez şampiyon Ogeday Girişken. İkili yeni sezonda Survivor All-Star’a katılacaklar. Kapadokya tatiline çıkan ikili için bir resmiyet olmasa da birlikte tatile çıkmaları kafaları hayli karıştırdı. Bakalım ilerleyen günler bize neler gösterecek…DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER