Onca tantanayı bıraktı kendisini onun kollarına bıraktı! Müge Anlı da Instagirl oldu çıktı başımıza!

Onca tantanayı bıraktı kendisini onun kollarına bıraktı! Müge Anlı da Instagirl oldu çıktı başımıza!
YAYIN TARİHİ: 19.11.2021 10:20:00

​Müge Anlı da Instagirl oldu çıktı başımıza! Onca tantanayı bıraktı kendisini onun kollarına bıraktı... Kayıpları bulan, faili meçhul cinayetleri çözen ve sosyal sorumluluk projelerine el atan Müge Anlı, bu zamana kadar özel hayatını gözlerden uzak tutuyordu ama sonunda bir Instagram hesabı açmaya karar verdi. Şimdilerde Müge'yi tutabilen aşk olsun.

Onca tantanayı bıraktı kendisini onun kollarına bıraktı! Müge Anlı da Instagirl oldu çıktı başımıza! O muhtemelen Türkiye'nin en çok güvendiği isimlerden biri. 2008 yılında atv ekranlarında başladığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bu denli hayatını değiştirebileceğini kendisi de tahmin edebilir miydi bilinmez ama şu sıralar tüm Türkiye'de Müge Anlı fırtınası esiyor. 47 yaşında usta gazeteci ve sunucu Müge Anlı özel hayatını gözden uzak tutan bir isimdi. Ta ki kendisine Instagram açana kadar. Instagram işini epey seven Müge Anlı artık pek çok özel detayını paylaşıyor. İşte onlardan biri daha. Etrafınıza dikkatli bakın, karşınıza bir yerde Müge Anlı çıkabilir.

19 Aralık 1973'te İstanbul'da dünyaya gelen aselen Yugoslavya göçmeni olan Müge Anlı bir zamanlar böylesine bir kariyer elde edeceğini muhtemelen kariyer sahibi olacağını kendisi de tahmin etmezdi. Marmara Üniversitesi mezunu olan Müge Anlı bir süre magazin haberciliği yaptıktan sonra kendisini atv ekranlarına attı. Atış, o atış sonrasında Türkiye'nin en çok güvendiği isimlerden biri haline geldi. 

Müge Anlı daha önce 2 kere evlendiği Burhan Akdağ'dan bir kızı olduğu adının da Lidya olduğu biliniyor. Ancak özellikle gözlerden uzak tutuyor. Aynı zamanda kendisinin özel hayatını da gizli tutmaya özen gösteriyor. Programa gelen konuklardan ötürü tehlikede olabileceği düşünülerek özel hayatını gözlerden uzak tutan Müge Anlı bu tabusunu bir Instagram hesabı açarak kırdı. Şimdilerde de en özel ve en güzel anlarını paylaşıyor. Onlardan birini daha ekledi Müge Anlı arşivine.

SAÇLARINI SAVURDU KENDİSİNİ İSTANBUL'UN KOLLARINA BIRAKTI
Başarılı televizyoncu ara ara paylaşımlarıyla sosyal medyadaki takipçilerine sürprizler yapıyor. Müge Anlı bu kez İstanbul sokaklarını karış karış gezdi ve o anları Instagram hesabından paylaştı. Önce boğazdan sonra da Sultan Ahmet Camii sokağında çektiği fotoğrafını paylaşan Müge Anlı sonrasında makyajsız bir fotoğrafını paylaşarak herkesi şaşkına çevirdi ve güzelliğiyle hayran bıraktı.

Müge Anlı'nın aynı zamanda bir Instagram rekortmeni olduğunu da hatırlatmakta fayda var. Müge Anlı sosyal medya hesabı açtığını duyurduğu anda büyük olay yaratmıştı. Müge Anlı’nın açtığı Instagram hesabı 24 saatte bir milyon takipçiye ulaşarak bir rekora imza atmıştı.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER