Ödemeler Hesaplara Yarın Sabah Yatıyor! TC Kimlik Numarası İle 13.000 TL Ödeme Alınacak…

Ödemeler Hesaplara Yarın Sabah Yatıyor! TC Kimlik Numarası İle 13.000 TL Ödeme Alınacak…
YAYIN TARİHİ: 19.02.2022 10:28:00

Nakit gereksinimi hisseden vatandaşlara 13 bin TL nakit ödeme verilecek. TC kimlik numarası ile 13 bin TL ödeme imkânından faydalanmak isteyen vatandaşlar, ödemelerine 3 sene bağlamında yapabilecek.

Acil nakit para gereksinimi duyan vatandaşlar 13 bin TL kadar ödeme alabilecek. TEB Bank üzerinden yeni bir tüketici kredisi uygulamaya koyuluyor. Nakit gereksinimi olan vatandaşlar amacıyla uygulamaya koyulan bu kampanyada banka, kendi müşterisi olan ve olmayan bütün herkese 13 bin TL tutarında 3 sene vadeli bireysel kredi kampanyasına dâhil ediyor.Yapılan açıklama sonrasında ve bağlamında TEB Bank, tüketici kredisi kullanmak isteyen kişiler, 3 sene vadeye kadar süratli bir şekilde kredi imkânı sunacak. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden oluşturulan bildirime göre, müracaat şartları ile eş güdümlü basit bir şekilde kredi alınması konusunda verileri paylaştı.  TEB Bank üzerinden SMS ile kredi müracaatı yaparak, şubelere uğramadan oturduğunuz yerden 13 bin TL ye kadar ödeme alabilirsiniz. Nakit gereksinimi hissiden vatandaşlar banka üzerinden gerçekleştirdikleri müracaat sonucunda, kredi notuna göre ve düşük faiz oranlarından faydalanarak tüketici kredisi kullanabilecek. Gerek sigortalı olarak çalışan, gerekse emekli olan devlet memuru vatandaşlar, bireysel ihtiyaç kredisi kullanarak 13 bin TL lik kredi müracaatını anında gerçekleştirebilecek.


TEB Bank Başvuru 


TEB Bank üzerinden müracaatını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, bankanın belirlemiş bulunduğu kredi şartlarına makul olduklarını sağladıkları takdirde, banka şubesine uğramadan SMS yolu ile müracaat yapabilirler. 

Cep telefonu ile atılan mesaj ile eş güdümlü banka doğrultusundan kısa sürede dönüş yapılır. Kredi neticesi ve onaylanan kredi tutarı anında banka hesabı üzerinden gerçekleştirilir. Nakit lüzum hisseden vatandaşlar, bankanın programya koyduğu kampanyaya mobil program ile müracaat yapabilecek. Banka şubelerine gitmeden kredi müracaatı yapan kişiler, gelir belgesine lüzum kalmadan kullanacakları kredi için, kredi notunun 1150 ve üzeri olması lüzumludur. Sizler de bu şartları taşıyorsanız müracaatınızı anında yapabilirsiniz.


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR