O Ses Türkiye yalan oldu Hadise'nin ahı tuttu sen misin Ebru Gündeş'in kaprisi uğruna beni gönderen!

O Ses Türkiye yalan oldu Hadise'nin ahı tuttu sen misin Ebru Gündeş'in kaprisi uğruna beni gönderen!
YAYIN TARİHİ: 9.11.2021 10:08:00

​Hadise'nin ahı tuttu sen misin Ebru Gündeş'in kaprisi uğruna beni gönderen! O Ses Türkiye yalan oldu... Geçen sezon Masterchef Türkiye'nin reytinglerinin çok iyi gelmesi nedeniyle, günlerin bölünmemesi adına O Ses Türkiye yapılmamıştı. Sonrasında Survivor'la birlikte yayınlanacağı iddia edilmişti ama Acun Ilıcalı'nın gönlü, göz bebeği olan Survivor'a engel teşkil etmeye razı gelmedi. Bu sezondaysa Masterchef Türkiye'nin reytinglerinin kötü gelmesiyle O Ses Türkiye ekranlara gelmeye başladı ama reytinglerde esamesi okunmuyor.

TV 9 ekranlarında yayınlanan, bir dönemin en çok izlenen yarışma programlarından biri olan O Ses Türkiye, geçen sezon Masterchef'in reytinglerinin çok iyi gelmesi sonrasında Survivor 2021'in başlaması nedeniyle yayınlanmamıştı. Hal böyle olunca izleyici 1 sene O Ses Türkiye'siz kaldı. Nihayet hasret bitiyor derken Ebru Gündeş'in talebi doğrultusunda Acun Ilıcalı, Hadise'yi bu sezon kadroya almadı ve Ebru Gündeş, Oğuzhan Koç, Beyazıt Öztürk ve Murat Boz'dan oluşan bir jüri kurdu. Ancak Hadise'nin ahı tuttu. Çünkü O Ses Türkiye'nin reytingleri dibin de dibini gördü. Final kapıda...

O Ses Türkiye'nin yeni sezonunun başlayacağının açıklanmasının ardından ilk merak edilen konu jüri koltuğunda kimin oturacağıydı. Zira O Ses Türkiye'nin başlayacağı dönem Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab ile yakın arkadaşı Hadise'nin yasak aşk iddialarının patlak verdiği dönemdi. Aynı dönemde Hadise, Kaan Yıldırım ile aşk yaşıyor ve O Ses Türkiye Rap jüri kadrosunde yer alıyordu. Zaten bir önceki sezonda da Ebru Gündeş değil Seda Sayan yer almıştı. Ebru Gündeş'in de O Ses Türkiye'den ayrılmasının nedeni yine eski eşi Reza Zarrab'tı.

Ebru Gündeş, Acun Ilıcalı'nın ısrar kıyameti sonrasında O Ses Türkiye jürisinde yer almayı kabul etti. Ancak bir şartı vardı. O da, bir dönem çok yakın arkadaş olduğu ancak adı eski kocası Reza Zarrab'la yasak aşk dedikodularına karışan Hadise'nin jüride yer almamasıydı. Acun Ilıcalı bu istek doğrultusunda, Hadise'yi Exxen'de yayınlanan O Ses Türkiye Rap kadrosunda tuttu ancak TV 8'de yayınlanan O Ses Türkiye'de yer vermedi.Yasak aşk iddiaları ve Ebru Gündeş'in kaprisleri gölgesinde başlayan O Ses Türkiye, izleyicisiyle hasret gidermeyi beklerken, ilk reytingler geldiğinde büyük bir şok yaşandı. Jür koltuğunda Beyazıt Öztürk, Ebru Gündeş, Murat Boz ve Oğuzhan Koç'un oturduğu O Ses Türkiye'nin reyting sonuçlarında esamesi bile okunmuyordu.

VE FİNAL KAPIYI ÇALAR
Cumartesi akşamları yayınlanan yarışma reytinglerde 17. sıraya kadar geriledi. İddialara göre bu reyting sonuçları doğrultusunda Acun Medya, O Ses Türkiye için final kararı aldı. Acun Ilıcalı resmi bir açıklama yapmasa da finale artık kesin gözüyle bakılıyor. Diğer bir yandan da Hadise hayranları çoktan sosyal medyada organize olmaya başladı. Hadise'nin sevenleri, "Hadise olmadığı için reytinglerdeki düşüşe hiç şaşırmadık" yorumlarında bulundu.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER