O Bankalar Anında 5 Bin TL Veriyor! Şart, Kefil Olmadan Kredi Alabilirsiniz! TEB, QNB, Denizbank...

O Bankalar Anında 5 Bin TL Veriyor! Şart, Kefil Olmadan Kredi Alabilirsiniz! TEB, QNB, Denizbank...
YAYIN TARİHİ: 31.07.2021 00:32:00

Anında kredi kullanmak isteyenler için bankalar 5 bin TL kredi kampanyası sunmaktadır. 5 Bin TL kredi kampanyaları sunan bankalar hangileri? Kredilerden yararlanma şartları?

Bankalar tarafından sunulan krediler araştırılıyor. Gelir belgesi ve şart olmadan, kefil gerektirmeden, ön koşulsuz kredi çekmelerine imkan sağlanmaktadır. Şartsız kefilsiz olarak sağlanan 5 Bin TL krediye 10 bankada dahil edildi.

Başvuruların ardından bankalar müşterilerine en kısa sürede krediyi iletmektedirler. Bu sunulan kampanyaya 10 bankada dahil olmuştur. Bu kredilerden yararlanabilmek için, 19 yaşından büyük olma şartı bulunmaktadır.

DENİZBANK'TAN 5 BİN TL KREDİ KAMPANYASI!

Denizbank tarafından da kampanya ürünü devreye alındı. Denizbank üzerinden de aynı gün ,çerisinde onaylı ve gelir belgesiz olarak 5.000 TL kredi kullanabilme imkanı sunulmuştur. Denizbank tarafından 5.000 TL kredi kampanyasından onay almak için bankanın resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Yada kredi başvurusu yapmak için 3280'e kredim yazarak boşluk bırakarak tc kimlik numaranızı yazarak göndererek başvuruda bulunabilirsiniz. Bankaya başvurunun ardından kredi başvurusu onay alan müşteriler hemen kredilerini kullanabileceklerdir.

İNG'DEN 5 BİN TL KREDİ KAMPANYASI!


İNG Bank tarafından da sunulan 5.000 TLkredi almayı düşünen kişilere mini kredi kampanyası verilmektedir. İNG Bank'a Kredi başvurusunda bulunduğunuzda 60 ay vade seçeneğine kadar  kredi kampanyası sunulmaktadır. İNG Bank tarafından resmi internet sitesi üzerinden başvurunuzu yapmanızın ardından onay mesajınız hemen size gelmektedir. İNG Bank üzerinden ayrıca internet bankacılığını kullanarak da kredinizi kullanabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK 5 BİN TL KREDİ KAMPANYASI!

QNB Finansbank tarafından da hızlı ve anında kredi alabilme imkanı sunulmuştur. Bu kapsamda QNB ilk tercihiniz olmalıdır. QNB Finansbank tarafından ihtiyaç kredileri için uygun faizlerle birlikte gelir belgesiz olarak kredi imkanı sağlanmaktadır. QNB Finansbank kredi başvurusunda bulunacakların, TC KİMLİK numaranızı 5030'a göndermeniz gerekmektedir. Başvurunuzun ardından 5 dakika geçmeden banka size kredi sonucu bilgilendirmesi yapmaktadır.

TEB 5 BİN TL KREDİ KAMPANYASI!

Türkiye Ekonomi Bankası size en yakın banka şubelerine giderek veya bankanın internet bankacılığını kullanarak hemen aynı gün içinde anında 5.000 TL kredi kullanabilme imkanı sunulmaktadır. TEB kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygun olan müşteriler, 60 ay vadeye kadar sizlere kredi imkanından yararlanabileceksiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER