Netleşti! T.C Kimlik Son Rakamı 4 - 6 - 8 Olan! 3. Faz Pandemi Yardımı Başvuru Ekranı Yeniden Açıldı

Netleşti! T.C Kimlik Son Rakamı 4 - 6 - 8 Olan! 3. Faz Pandemi Yardımı Başvuru Ekranı Yeniden Açıldı
YAYIN TARİHİ: 4.02.2022 11:01:00

E-Devlet platformu 1100 TL pandemi yardımı kampanyası başvuru işlemleri bugün tekrardan aktif oldu. Kişilerin merakla beklediği pandemi 4.faz olacak mı sorusuna yanıt çok hızlı bir şekilde geldi. Dolayısıyla 2022 yılı pandemi yardımı parası 3.faza üzerinden gerçekleşecek.

Türkiye Cumhuriyeti devlet başkanı Recep Tayyip Erdoğan gerçekleştirmiş olduğu kabine toplantısından sonra konuştu. Erdoğan özellikle açıklamalarında enflasyonda yaşanan artışlara değindi. ‘’ Hiçbir vatandaşımızı enflasyonun altında ezdirmeyeceğiz.’’ Şeklinde açıklamalarda bulundu.  Asgari ücret, emekli ve memur maaşı zam oranları 2022 yılı için beklenen açıklamaların gelmesinin ardından sosyal yardım ödemeleri hizmeti hız kazandı. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de 
 


İhtiyaç sahibi vatandaşlara yapılacak olan yardım kampanyası başvurusunda miktarlar artırılmış oldu. Ayrıca 1100 TL ödeme yapılmasına da karar verildi. Ayrıca ödemelerin 3.faz üzerinden gerçekleşeceği bakanlık tarafından ilan edilmiş oldu. İşte e-devlet aracılığıyla yapabileceğiniz başvuru işlemine dair diğer merak edilen ayrıntıların tamamı! 

E- Devlet 1100 TL Pandemi Yardımı Son Dakika Gelişmesi!

 
Bakanlık tarafından yapılan açıklamaya göre 2022 yılı itibariyle ihtiyaç sahibi vatandaşlara 1100 TL yardım yapılacağı açıklandı. 3.faz üzerinden gerçekleşecek olan bu yardımlar belli kriterlere sahip kişilere yapılacaktır. Başvurular E-devlet üzerinden ön başvuru halinde gerçekleşecek. T.C. kimlik numaranızın son hanesine göre ön başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz! Böylece pandemi yardımı için başvuru işlemini tamamlayabilirsiniz!


 

T.C. Kimlik Numarası Son Rakamına Göre 1100 TL Yardım Başvurusu Ne Zaman Gerçekleşecek!

 
Bakanlığın yayınladığı genelgeye göre kişiler T.C. kimlik numaralarının son hanesine göre ön başvurularda bulunabilecekler. İşlemlerin T.C. kimlik numarasına göre şu şekilde yapılması bekleniyor;
 
- Kimlik numarası 0 olan bireyler Pazartesi
 
- Kimlik numarası 2 olan bireyler Salı
 
- Kimlik numarası 4 olan bireyler Çarşamba
 
- Kimlik numarası 6 olan kişiler Perşembe
 
- Kimlik numarası 8 olan kişiler ise Cuma günü yardım kampanyasının ön başvuru formunu doldurabilecek. Dolayısıyla işlemlerinizi mutlaka kimlik numaranız doğrultusunda gerçekleştirmeniz gerekiyor. Böylece 1100 TL’lin yardımınızı alabilirsiniz!


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR