NETLEŞTİ! Şekerbank Ocak 2022 Kampanyası: Günde 30 TL Taksit Ödeyen Emeklilere 20 Bin TL Kredi!

NETLEŞTİ! Şekerbank Ocak 2022 Kampanyası: Günde 30 TL Taksit Ödeyen Emeklilere 20 Bin TL Kredi!
YAYIN TARİHİ: 28.01.2022 10:32:00

Şekerbank tarafından ocak ayında emeklilere ihtiyaç kredisi fırsatı geldi. Acil nakit paraya sıkışmış emekli vatandaşlar Şekerbank'a başvuruda bulunup krediden hızlı bir şekilde yararlanabilmektedir. Enflasyonda yaşanan büyük artışlar başta emekliler olmak üzere birçok insanı zor duruma sokmuştu.

2022 yılında gerçekleşen maaş zamları da bu duruma çare olmadı. Dolayısıyla emekliler ihtiyaç kredilerinde çareyi aramak zorunda kaldılar. Bu kampanya da en avantajlı bankaların başında gelen Şekerbank, özellikle maaşları bu bankada olan emekli vatandaşlara oldukça düşük faiz oranlarında ihtiyaç kredi vereceklerini duyur. İşte Şeberbank’ın günde 30 TL taksit ödemeli kredi kampanyasına dair merak edilenler! Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de

Şekerbank Özel İhtiyaç Kampanyasının Detayları


Şekerbank, resmi olarak yayımladığı habere göre maaşlarını Şekerbank'tan alan veya maaşlarını Şekerbank'a taşıyan emeklilere 100 bin liraya kadar ihtiyaç kredi verileceğini duyurdu. Ayrıca emekli müşterilerine özel bir faiz kuru uygulayacaklarını ve vade sayısını müşterilerin belirleyeceğini bildirdi.
Faiz kurunu ise 2.5 olacağını daha sonra yapılan bir açıklama da bildirmiştir. Diğer ihtiyaç kredilerine göre bu ihtiyaç kredisi günlük geri ödemeli olarak verilmektedir. En çok tercih edilen kredi tutarı ise 20 bin lira olmuştur. 20 bin liralık ihtiyaç kredisinin vade sayısı 12, 24 veya 36 vade olup günlük 30 TL taksit imkanıyla verilmesi planlanmıştır.

Şekerbank 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Aylık Taksiti


Emekliliklere özel bu kampanya kapsamında gerekli koşulları sağlayıp 20 bin Türk lirası kredi talebinde bulunduysanız, aylık kaç taksit olduğunu merak etmeye başlamışsınızdır. Eğer kredinizi 12 ay vadeli olarak aldıysanız, aylık taksiti 2008 TL. 24 ay vadeli olarak kredi talebinde bulundaysanız 1180 TL.Son olarak 36 ay vade imkanıyla krediden yararlanıyorsanız o zamanda aylık taksitiniz 950 TL olacaktır. 20 bin Liralık kredinin günlük faizi ise yaklaşık olarak 30 liraya denk gelmektedir. Eğer 10 bin Lira kredi çektiyseniz bu seferde 12 vadeye 1000 TL, 24 ay vadeye 600 TL, 36 ay vadeye ise 450 TL taksitlendirme yapılmaktadır.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR