Netleşti! PTT Bugün Sabah Saatlerinde Resmen Açıkladı! 3050'a SMS Atın! PTT Gişeden 3.500 TL Alın

Netleşti! PTT Bugün Sabah Saatlerinde Resmen Açıkladı! 3050'a SMS Atın! PTT Gişeden 3.500 TL Alın
YAYIN TARİHİ: 9.01.2022 15:55:00

Türkiye'nin en önemli kamu kuruluşlarından biri olan PTT her daim vatandaşların yanınd yer almaya devam ediyor. Bu anlamda PTT bugün son dakika olarak açıklama yaptı. PTT gişesine giderek 3.500 TL anında alabilirsiniz. Detaylar ve şartlar haberimizde yer alıyor.

PTT yapmış bulunduğu bu kampanya Aktif banka aracılığı ile müşterilerine sunuyor. PTT aktif bank gereksinim kredisi müracaatı olarak da verdiği bu kredi PTT emeklilerine daha yüksek limitlerde de veriyor. Eğer emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız PTT emekli kredisi ne müracaat yapılabilir onaylanan krediniz de anında aynı gün içinde kullanabilirsiniz. PTT emekli kredisi müracaatı yapacak olan vatandaşlar PTT emekli maaşı aldıkları banka şubelerine giderek anında gişe işlemleri ile...

PTT 3.500 TL nakit müracaatı nasıl yapılır?


PTT üzerinden 3.500 TL'ye kadar nakit müracaatı gerçekleştirmek istiyorsanız PTT gereksinim kredisi kampanyasına katılmanız gerekiyor. Aktif Bank tarafından verilen bu krediyi almak isteyenler PTT şubelerine gidip yalnızca kimliklerini ibraz edecek. Size en yakın PTT şubesine giderek kredi müracaatı yaparsınız aktif bank gereksinim kredisi müracaat formunu doldurduktan sonra ve kimliğinizi verdikten sonra prosedürleriniz başlatılacaktır.

Kredi onayı verilmesi halinde aynı gün içinde müracaat yaptığınız PTT üzerinden kredinizi alabileceksiniz. Eğer PTT gidecek zamanınız yoksa cep telefonumuzun mesaj kısmına girerek buraya Kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı da aratarak 3050 numarasına mesaj gönderin. 5 dakika içinde sizlere Kredi neticesi ve onaylanan kredi anında aynı gün içinde kullanabileceksiniz.
PTT üzerinden kredi müracaatı yapacak olan şahıslar belirti edilen şartlar dahilinde onay almaları halinde kredilerine anında aynı gün içinde kullanabiliyorlar. Aktif bank n-kolay kredi kampanyasına katılmak isteyen şahıslar ilaveten bankanın Kendi resmi internet sitesi üzerinden de gereksinim kredisi müracaatı formunu doldurarak prosedür yapılabilir ve ne kadar kredi onayı aldığını görebilirler...

PTT üzerinden Aktif Bank 3.500 TL
BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR