Neslihan Atagül’den Dolu Dizgin Aşk Paylaşımı: Yayılacaksa Aşk Yayılsın…

Neslihan Atagül’den Dolu Dizgin Aşk Paylaşımı: Yayılacaksa Aşk Yayılsın…
YAYIN TARİHİ: 21.04.2021 10:46:00

Oyuncu Neslihan Atagül, rahatsızlığı sebebiyle "Sefirin Kızı" dizisinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Mutlu evlilikleriyle gözler önünde olan Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu, dudak dudağa paylaşımlarıyla sosyal medyada gündem oldu.

'Fatih Harbiye' dizisinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül, Temmuz 2016'da evlenmişti. Birbirlerine olan aşklarını her fırsatta dile getiren mutlu çift, pandemi sürecini birlikte değerlendiriyorlar.

Son olarak 'Sefirin Kızı' adlı dizide rol alan Neslihan Atagül, sağlık sorunları nedeniyle diziye veda etmişti. Geçirgen Bağırsak Sendromu sebebiyle zor günler geçiren oyuncunun en büyük destekçisi eşi Kadir Doğulu olmuştu.

Her anını eşine ayıran ünlü oyuncu, Atagül'ü bir an olsun yalnız bırakmıyor. Neslihan Atagül de her fırsatta eşine olan aşkını gözler önüne seriyor. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan güzel oyuncu son paylaşımını, 'Yayılacaksa ‘aşk’ yayılsın' notuyla yayınladı.
28 yaşındaki Atagül'ün gönderisi kısa sürede binlerce beğeni alırken aşk dolu poza çok sayıda da yorum yapıldı. 


Neslihan Atagül, geçtiğimiz aylarda da eşi Kadir Doğulu'nun ayakkabı bağcığını bağladığı anları sosyal medyada yayınlamıştı. Ünlü oyuncunun gönderisi, "Kadir, eşinin üzerine titriyor" şeklinde yorumlanmıştı.
“BÜNYEM KALDIRAMADI”

Geçtiğimiz aylarda bir eczane çıkışında objektiflere takılan Atagül, sağlık durumu ile ilgili şu ifadelere yer vermişti: "Daha iyiyim. Gördüğünüz gibi, iki adım atınca yoruluyorum ama en azından biraz daha hayata karışmaya başladım. İyiyim yani." 

Rol aldığı diziye veda eden oyuncu, "4-5 kilo verdim. Öyle olmak durumunda kaldı. Dinlenmem gerekiyordu. Bünyem pek kaldıramadı yoğun tempoyu. O sebeple ayrıldım" demişti.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER