Ne Kulüp'müş ama Gupse Özay kuduracak! Kulüp dizisi Barış Arduç'un +18 sahneleri gözleri kapattırdı!

Ne Kulüp'müş ama Gupse Özay kuduracak! Kulüp dizisi Barış Arduç'un +18 sahneleri gözleri kapattırdı!
YAYIN TARİHİ: 9.11.2021 10:12:00

​Kulüp dizisi Barış Arduç'un +18 sahneleri gözleri kapattırdı! Ne Kulüp'müş ama Gupse Özay kuduracak... Netflix'in yeni Türk dizisi Kulüp bir yayınlandı ortalık kaynadı. Başrollerinde Barış Arduç, Fırat Tanış, Gökçe Bahadır, Metin Akdülger, Salih Bademci gibi isimleri bulunduran Netflix dizisi Kulüp çok sevildi, çok beğenildi. Ama sosyal medyaya Barış Arduç ile genç oyuncu Asude Kelebek'in +18 sahneleri damgasını vurdu. 

Oyuncu kadrosunda Salih Bademci, Gökçe Bahadır, Fırat Tanış, Barış Arduç, Fırat Tanış ve Metin Akdülger gibi son dönemin en popüler isimlerini barındıran Netflix dizisi Kulüp hayatlarımıza bir girdi pir girdi. 5 Kasım'da yayınlanan Kulüp dizisi çok beğenilirkenn Fıstık İsmet'i canlandıran Barış Arduç ile Raşel'i canlandıran Asude Kelebek'in +18 sevişme sahneleri sosyal medyaya damgasını vurdu. Sosyal medyada Barış Arduç'un oyuncu eşi Gupse Özay hakkında 'Gupse bu işe ne der?' yorumları yapıldı. İşte Barış Arduç'un olay yaratan o sahneleri...

Netflix'in yeni dizisi Kulüp, gündeme bomba gibi düştü. Çekimleri İstanbul'da gerçekleştirilen Kulüp dizisinin konusu, 50'lerin İstanbul'un da geçiyor. Gökçe Bahadır'ın hayat verdiği Matilda karakteri hapishaneden yeni çıkan kadındır. Kızı Raşel (Asude Kelebek) ile birlikte yeni bir hayat kurmak için kolları sıvamıştır. Ancak bir yandan da Raşe'lin sevgilisi Fıstık İsmer (Barış Arduç) ile mücadele etmek zorundadır.

Bir gece kulübünde işe giren Matilda'nın hem geçmişi kötüdür hem de kızıyla sağlık bir ilişki kuramamıştır. Matilda bir yandan da kurtlar sofrası gibi olan Kulüp'ün sorunlarıyla da ilgilenmektedir. Matilda'nın Kulüp'e elinin değmesiyle birlikte ortam bambaşka bir yer olmaya başlar. Hatta mekanın gözde şarkıcısı Selim (Salih Bademci) ve işletmecisi Orhan'ın (Fırat Tanış) limoni olan arasını da düzeltmelerine vesile olur. Kulüp, muhteşem oyuncu kadrosunun yanı sıra Barış Arduç ve Asude Kelebek'in sevişme sahnesiyle sosyal medyanın gündemine damgasınıı vurdu.


AMAN GUPSE GÖRMESİN
İlk 6 bölümü Netflix'te izleyiciyle buluşan Kulüp'ün ilk sezonuna damga vuran Pera’nın bitirim yakışıklısı Fıstık İsmet (Barış Arduç) ve Matilda’nın kızı Raşel (Asude Kalebek) arasındaki aşk oldu.Sosyal medyada bu ikilinin sahneleri çok konuşulurken pek çok sosyal medya kullanıcısı Barış Arduç'un eşi Gupse Özay'a takılmadan edemedi. Sosyal medyada 'aman Gupse görmesin' yorumları yapıldı.DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER