Nakit Parası Olan Sefasını Sürüyor! Faizler Şahlandı! İştah Kabardı! 32 Gün Faize 17.000 TL Alın

Nakit Parası Olan Sefasını Sürüyor! Faizler Şahlandı! İştah Kabardı! 32 Gün Faize 17.000 TL Alın
YAYIN TARİHİ: 16.01.2022 09:37:00

Kur korumalı TL mevduat sistemi sonrasında bankalar adeta faiz oranlarını uçurdu. 32 günlük en yüksek faiz getirisi ile birikimlerini değerlendirmek isteyenlere özel cazip oranlar sunulmaya devam ediyor.

TL’nin teşvik edilmesine yönelik Hazine ve Maliye Bakanlığı ile TCMB tarafından atılan yeni adımlar birçok kişiye umut oldu. Kur korumalı TL mevduat hesaplarının dışında bankaların diğer mevduat hesapları için de yüksek oranda faiz fırsatları sunuluyor. İşte en yüksek 32 günlük mevduat faizini veren bankalar…


Burgan Bank ON Hesap Faiz Oranı 


En yüksek faiz oranları ile TL birikimlerini değerlendirmek isteyenlere özel Burgan Bank, %21,25’ten başlayan faiz oranları ile ON Hesap kampanyası kapsamında yüksek faiz getirisi sunmayı başarıyor. Gündüz para çekme ve yatırma işlemleri yapılsa bile vadesi bozulmayan ON Hesap, en karlı faiz getirisini sunmaya devam ediyor. 10.000 TL mevduat birikimi için Burgan Bank ON Hesap faiz getirisi 177 TL olarak hesaplanmıştır. Öte yandan birçok bankacılık hizmetinden de ayrıcalıklı oranlarla tüm ON Hesap sahiplerinin yararlanması sağlanıyor. 


ING Bank e – Turuncu Hesap Faiz Oranı 


ING Bank %21 güncel hoş geldin faizi ile TL birikimleriniz için en yüksek faiz getirisi kazanabileceğiniz bankalar arasında ilk sıralarda yer alıyor. ING Mobil üzerinden ilk defa banka müşterisi olacak kişiler için sunulan yüksek faiz oranları, 3 ay boyunca işletilmektedir. 90 gün boyunca yararlanabileceğiniz yüzde 21 faiz oranı ile 10.000 TL mevduat birikimi için ING Bank e – Turuncu Hesap faiz getirisi 175 TL olarak hesaplanmıştır. 

Odeabank Oksijen Hesap Faiz Oranı 


Odeabank’ın kazandıran Oksijen Hesap faiz oranları %21 oranı ile birçok kişi için cazip seçenekler sunmaktadır. Dijital kanallar üzerinden hesap açma işlemlerinin tamamlanarak rahatlıkla TL birikimlerinizin en yüksek mevduat faizi oranları ile değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz. 10.000 TL mevduat birikimi için Odeabank’ın Oksijen Hesap kampanyası kapsamında 32 günlük faiz getirisi ise 175 TL olarak hesaplanmıştır. 


Alternatif Bank VOV Hesap Faiz Oranı 


Alternatif Bank VOV Hesap %20,50 faiz oranları ve ek ürün kullanımı ile bitmeyen hoş geldin faizi avantajıyla öne çıkmayı başarıyor. Görüntülü görüşme yöntemi ile kolayca Alternatif Bank müşterisi olabilir ve VOV Hesap ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. 10.000 TL mevduat birikimi için Alternatif Bank VOV Hesap kapsamında 32 günlük vadede net faiz kazancı ise 171 TL olarak hesaplanmıştır. 


Bankaların 32 Günlük Mevduat Faiz Oranları 

32 günlük en yüksek mevduat faiz oranlarına sahip bankalar ve faiz oranları:


CEPTETEP Marifetli Hesap Faiz Oranı: %20

Fibabanka Kiraz Hesap Hesap Faiz Oranı: %20

Enpara Vadeli Mevduat Hesap Faiz Oranı: %15,50 

Denizbank E – Mevduat Hesap Faiz Oranı: %20 ​

1.000.000 TRY için 32 Gün Mevduat Kazançları     DİĞER    DİKKAT ÇEKEN HABERLER

    ÇOK TIKLANANLAR